Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy są jakieś sklepy które oferują używane rowery? Jak rowery kosztują tyle co auto to może ktoś się trudni czymś takim xD wiecie, nie bite, Niemiec do kościoła jeździł itd
#rower #rowery
  • 15
  • Odpowiedz
@Pathlogan: Przecież jest cała masa tego typu ogłoszeń na Allegro czy OLX. Choć nie wiem, czy to są tego typu "sklepy", o jakie pytasz. Wystarczy, że wpiszesz "używane", albo "holenderskie" czy coś w tym stylu i wyskoczy Ci sporo ogłoszeń, gdzie w jakiejś wiosce ktoś ma całą stodołę tego typu sprzętów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyfranek: nie chce po prostu kupić gówna które jest krzywe czy coś, i szukam jakiegoś pewnego źródła które może jest znane w rowerowym światku.

@kuraku: grubo poniżej 1k. Mogą być starsze modele, coś uniwersalnego i wyczytałem że dla mnie odpowiednie będą modele crossowe
  • Odpowiedz
grubo poniżej 1k


@Pathlogan: no to może być ciężko, bo pomyśl za ile by to ktoś musiał kupić, żeby jeszcze na tym zarobić, jeśli by to miał być ktokolwiek robiący to profesjonalnie. Także zostaje Ci ewentualnie szukanie gdzieś po OLX/Marketplace. Tylko no za tyle kupisz jakiegoś starego sprzęta na niewiadomym osprzęcie, którego serwis pewnie będzie kompletnie nieopłacalny. Sorry.
W sensie kupisz rower za 300zł, okaże się, że do wymiany jest kaseta
  • Odpowiedz
  • 4
@Pathlogan albo kupujesz u sprawdzonego sprzedawcy rower po serwisie i płacisz więcej, albo u prywatnej osoby licząc , że wszystko jest ok.
Za 1kzl to byś musiał mieć bardzo dużo szczęścia żeby było to w stanie choćby dobrym.
  • Odpowiedz
@Pathlogan: zależy co potrzebujesz, Decathlon sprzedaje ładnego miejskiego singlespeeda za 800-900zł, a najtańszą szosę mają chyba w granicach kafla, rowery z Deca są bardzo poważane na Mirko :D
  • Odpowiedz