Wpis z mikrobloga

Zawsze wiedziałem, że w głębi duszy w kucach drzemie tęcza i homoseksualizm i tak naprawdę to tylko kryją to pod płaszczem nienawiści, bo boją się co pomyślą inni. Dobrze, że w końcu pokazujecie to co naprawdę czujecie poprzez waszego nowego idola i nie boicie się już tego.

Niech tęcza będzie z wami już na zawsze malutkie kucyki ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#bekazprawakow #4konserwy #bekazkuca #bekazpodludzi #neuropa #catboykami #patologiazewsi #patologiazmiasta
ZeT_ - Zawsze wiedziałem, że w głębi duszy w kucach drzemie tęcza i homoseksualizm i ...

źródło: comment_1595264091Sw3lM89zEMfWey58ekVwVn.jpg

Pobierz
  • 23
@ZeT_: Więc powiedz mi mój drogi wykopku, czemu Cię ściska z żenady? Kolega równie dobrze może się identyfikować jako kobieta, dlatego się przebiera z babę, ALE nie stać go jeszcze na operację, w związku z czym zbiera pieniądze poprzez live'y w taki, a nie inny sposób. Być może po prostu jeszcze się nam o tym nie pochwalił. W takiej sytuacji nadal dupa Cię ściska z żenady? Przecież to swój lewak, LPG
@Skoorwol: Ściska mnie dupa z żenady jak patrzę na jego żarty i na jego prymitywne zachowanie i jak pomyślę o tym, że komuś (zazwyczaj na szczęście tylko gimbusom i przegrywom) może imponować jego zachowanie. Pozdrawiam.
@ZeT_: Okej, więc nie jestem gimbusem ani przegrywem, a mimo to bawią mnie jego żarty. Jest mi bardzo przykro, że wrzucasz mnie do jednego wora z osobami, z którymi nie mam nic wspólnego. Gdzie jest Twoja tolerancja kolego, serio pytam. Czy ja w takiej sytuacji powinienem nazywać Cię pedofilem? No bo przecież wiadomo, że lewak = pedofil. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Skoorwol: Jako, że dla prawaków czytanie ze zrozumieniem jest ciężką rzeczą to podkreślę:

Z A Z W Y C Z A J


Jeżeli nie jesteś ani z tej ani z tamtej grupy no to przykro mi i pozostaje mi tylko współczuć poczucia humoru¯\_(ツ)_/¯

Gdzie jest Twoja tolerancja kolego, serio pytam.


Kwiik masz tolerować moją nietolerancję. Czemu nie tolerujesz jego rasistowskich żartów i zachowywania się jak prymitywny gimbus!!! ( ͡° ͜
@ZeT_: Kumplu złoty, nie identyfikuję się jako prawak ani lewak. W zasadzie, to #!$%@? mam na politykę w Polsce po całości, uważam, że ten kraj powinno się zrównać z ziemią, a na jego zgliszczach utworzyć coś nowego. Nic nie poradzę, takie poglądy ¯\_(ツ)_/¯

Współczuć poczucia humoru? A co to jest, jakaś choroba? xD Ewidentnie wyczuwam, że boli Cię dupa o to, że ktoś ma ubaw z tego, że jakiś randomowy streamer
@Skoorwol: Hmmm pomyślmy. Może dlatego, bo jest teraz o nim głośno i dzielę się swoją opinią o tym prymitywnym człowieku? Można jeszcze na wypoku, czy jak masz inne zdanie to już nie możesz nic napisać? XD
@ZeT_: Typowe zachowanie lewackiego homofobicznego koniobijcy, który nie jest w stanie tolerować tego, że niektórzy są gejami, albo lubią cross-dressing i wchodzi z butami w czyjeś życie, a także używa homoseksualizmu jako obelgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)