Wpis z mikrobloga

Mirasy za mna prawie 400 km trasy. Auto do tej pory bezawaryjne. Nagle zaczal telepotac przy niskich obrotach i wyskoczyla informacja "Usterka, stabilizacja toru jazdy". Obroty skaczą, na niskich obrotach i telepocze silnikiem niemilosiernie. Przy wiekszych obrotach czuc jedynie delikatne drgania. Po komunikacje zapalily sie naraz 3 kontrolki: Silnik, EPC i poslizg.
Auto odstawilem i czekam na lawete. Jakas wstepna diagnoza jak bardzo jestem w #!$%@?? Auto skoda rapid 1.2 tsi 86km, 15 rocznik.
#skoda #wag #mechanikapojazdowa #mechanika #samochody #awaria #usterka #pomocy
Pobierz Podlaski_warmianin - Mirasy za mna prawie 400 km trasy. Auto do tej pory bezawaryjne....
źródło: comment_15952630407W2C4go0cvxqNx46pSvaFC.jpg
  • 29
@Podlaski_warmianin 530zl cewka i 60zl ddiagnostyka ( ͡ ͜ʖ ͡) robocizna to odkręcenie 2 śrub i wypięcie złącza ale u mnie pacjentem była Zafira nie wiem jak wygląda sprawa w twoim wozie ale myślę że podobnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joterini: tak sobie tylko jaja robie, nic nie jebnie bo mamuśka operuje obrotami w zakresie 2000-2500 obrotów gdzie tej mocy jest może 60 koni więc nadal nominał. Chipowanie nie skraca żywotności silnika jeśli nie daje się mu w #!$%@? i wymienia olej co 15 tys. Km
@PanAlbert
@PotatoZiemniak
@RaczejNiePiszDoMnie
@FreeRiderr
@Zolty-snieg
@bobson92
@Pr3z3s87
@mateusz-rafal-rachanski
@paw4da
@Pitaq

Mirki wolam bo moze bedziecie zainteresowani. Wiekszoac z was miala racje, przegniła cewka. Sam koszt naprawt tego to jak jeden z kolegów policzył 500 zł z hakiem. Niestety mechanik do mnie zadzwonił, ze po naprawie cewki tak czy siak widzi luzy na rozrzadze, szczegolnie podczas odpalania. Sam od jakiegoś czasu to zauwazylem, ze po odpaleniu autko troche jakby szarpie. Stwierdziłem, ze lepiej
Pobierz Podlaski_warmianin - @PanAlbert 
@PotatoZiemniak 
@RaczejNiePiszDoMnie 
@FreeRiderr 
...
źródło: comment_1595842757tJQUSJwyg44u3byNCVe02L.jpg