Wpis z mikrobloga

Jako mieszkańca Gdańska strasznie bodzi mnie istnienie alei im. Adamowicza. Uważam go za złodzieja, osobę niegodną upamiętnienia (rada miasta Gdańska pominęła zwyczajowy okres) i chciałbym dać temu wyraz. Czy mogę np. codziennie zamalowywać takie tablice sprayem? Zasłaniać je brudną szmatą? Jestem w stanie pokrywać koszta finansowe, ale nie bawi mnie ryzykowanie zawiasami etc.
#prawo #kiciochpyta #gdansk
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako mieszkańca Gdańska strasznie bodzi mnie istnienie alei im. Adamowicza. Uważam go za złodzieja, osobę niegodną upamiętnienia (rada miasta Gdańska pominęła zwyczajowy okres) i chciałbym dać temu wyraz. Czy mogę np. codziennie zamalowywać takie tablice sprayem? Zasłaniać je brudną szmatą?


@Bordomir: sugeruje wyrazić to w oficjalnym piśmie władzom miasta, możesz też stworzyć petycję i zbierać podpisy.

Zamalowywanie tablic z nazwą ulicy może się zakończyć bardzo źle dla twojego stanu finansowego
  • Odpowiedz
  • 0
@Jaskier był skorumpowany. Niestety zginął zanim postawiono mu zarzuty i skutecznie skazano. Tym bardziej szkoda, że jego głupia żona teraz dysponuje tymi pieniędzmi.
  • Odpowiedz