Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Siemanko. Korzystając z okazji, że przylatuję do Polski w piątek i w bagażu rejestrowanym prawdopodobnie będzie dużo miejsca to jeśli ktoś miałby ochotę, żebym mu coś przywiózł to ja chętnie zredukuję kolekcje o pozycje ze zdjęcia. Jeśli coś jest bez pudełka na zdjęciu to znaczy, że nie mam boxa. Batch rasasi ly to jul 2019 i nie są to perfumy do snu( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak, jest tam goodlife i nie ma co się napalac, to tylko woda po goleniu ale chociaż flakon fajny. Pochodzenie perfum to sklepy internetowe + ebay+ wykop. Nie sądzę, że znajdują się wśród nich jakieś podróbki ale mam obiekcje co do CH 212, która nie ma naklejki ani nic na spodzie flakonu. Nie widziałem nigdy flakonu Xerjoffa ale Rosso Afgano jest niedbale wykonany(wychodzi klej w jednym miejscu i korek pokrywa się jakby patyną? Nuty i parametry pokrywają się z fragrą). Chociaż flakon Hacivata też pozostawia trochę do życzenia a jest legit 100%, także chyba cena nie zawsze idzie w parze z jakości materiałów i wykończenia. Co do ilości i ceny: jak najbardziej są jawne tylko nie chce mi się robić fotek i wyceniać bez zainteresowania więc piszcie w komentarzach czym bylibyście zainteresowani, a ja podam te informacje. Rezerwuje sobie prawo do ewentualnego odlania paru ml z kilku poniższych flakonów.
Mam też MFK BR540 w ekstrakcie w dekantach po 15ml(popsułem atomizer we flakonie więc musiałem go popsuć do końca i rozlać do dekantow. w związku z tym nie rozlewam już na mniejsze ilości) po 150zl za buteleczkę.
#perfumy
źródło: comment_1595250507MIrOUf3E8JsojES5MDmj1G.jpg
  • 82
@jaskovitz: myślę, że możemy przyjąć że na fotce poniżej są pełne flakony i że wersja intense jest napełniana na tą samą wysokość co wersja bez "intense" więc ubytek jest w przedziale 10-20ml. zaraz zrobię lepszą fotkę bo rzeczywiście na tej co wrzuciłem nawet na kompie nie widać tego poziomu zbyt wyraźnie.