Wpis z mikrobloga

@pego: Stary mem "hłehłe Bosakowi #!$%@?ło faszyzm w teście" po raz 2959309420129393 na vikop.ru
Najbliższe dopasowanie to nie poglądy, po drugie ja mogę sobie zrobić test gdzie Bosakowi wyjdzie tęczowy pro-europeizm i co z tego? Po trzecie prawdziwego faszyzmu to ty na oczy nie widziałeś.
Bosaka możecie sobie nazywać faszystą czy kim tam chcecie, ja na Konfederację i tak głosuję.

A ja twierdzę że Zandberg to komunista i co mi
  • Odpowiedz
@Porucznik_Blaze: czyli nazwanie Bosaka faszystą jest "be" i już płaczesz, że szkalują chłopczyka, a nazwanie Zandberga komunistą jest OK?

O co ci w ogóle chodzi człowieku? Potem się dziwicie, że 90% społeczeństwa ma tę partię i jej wyborców za idiotów...
  • Odpowiedz
Bosaka możecie sobie nazywać faszystą czy kim tam chcecie, ja na Konfederację i tak głosuję.

A ja twierdzę że Zandberg to komunista i co mi zrobisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Porucznik_Blaze: Krytykujesz innych, że nazywają Bosaka faszystą i dewaluują przy tym znaczenie tego terminu, a w następnym zdaniu nazywasz Zandberga komunistą. Niezły kabaret tu uskuteczniasz.
  • Odpowiedz
@Herostrates94: Jeśli masz problem z tym, że losowi ludzie na anonimowym forum mogą wyrażać opinie, które ci się nie podobają, są przepełnione hipokryzją, agresją, wulgaryzmami i innymi tego typu rzeczami to nie powinieneś prowadzić ich na forum publicznym.
  • Odpowiedz
Jeśli masz problem z tym, że losowi ludzie na anonimowym forum mogą wyrażać opinie, które ci się nie podobają, są przepełnione hipokryzją, agresją, wulgaryzmami i innymi tego typu rzeczami to nie powinieneś prowadzić ich na forum publicznym.


@Porucznik_Blaze: To zdanie jest kompletnie niezrozumiałe. "Prowadzić ich" - czym jest "ich" w tym kontekście?

Jeśli jednak chodziło Ci o coś w stylu "jak Ci się nie podoba, to nie udzielaj" - to
  • Odpowiedz