Wpis z mikrobloga

@unpocoloco: to zależy czy th za 700 zł czy takie zwykle za 150/200 zł. Ja mam sporo koszulek Versace i są mega jakościowo. Spoko są tez polo Ralph. Mam tanie i limitowane koszulki z th i jest duża różnica między nimi. Ale i tak nie ma co porównywać bo koszulka z hm to ścierka zwykła.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@unpocoloco: są lepsze. Czy są lepsze, żeby zapłacić 120 zł/sztuka? Kwestia subiektywna, ale jak widzę promocję i ceny ~60 to biorę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I mówię o koszulkach, szarpnąłem się raz na sweter (w promocji oczywiscie), to tam nie czuję jakiejś znaczącej różnicy między nim, a takimi chociażby z medicine
  • Odpowiedz
@unpocoloco: w moim przypadku wybieram droższe nie dlatego, że mają jakiś super materiał (bo nie mają nic specjalnego, choć papier z h&m to nie jest na szczęście) tylko ze względu na inny krój i lepiej pasującą mi rozmiarówkę
także, żeby coś na siebie dobrać, muszę dobierać projektanta nazistów Bossa, albo szukać coś calvina (tu jest mega ciężko znaleźć coś bez gigantycznego loga)
jak przymierzam reserved czy h&m czy inne masowe
  • Odpowiedz
@unpocoloco: no i można dodać krojenie - tańsze koszulki są krojone byle jak i często można trafić na taką, której nie da się wyprasować
chyba najśmieszniejszą mam taką z big stara gdzie szew to chyba robili pod fibonacciego
  • Odpowiedz