Wpis z mikrobloga

Mam poważne problem. Nie jest zarzutka, nie umiem jeździć skuterem xD mam prawko B od 14 lat i jeżdżę po 50k rocznie ale skutetem/motorem nie umiem i... No nie bo nie bylo jakos okazji :/ chciałbym nabyć ta umiejętność bo uwazam ze na wyjazdy wakacyjne dosc przydatne. Jak to zrobić nie majac skuteta? Myslalem żeby wypożyczyć sobie te na minuty i jeździć ale to elektryki więc nijak do manuala w bence pewnie. Da sie to ogarnąć z jakichs.. Filmikow na YT? XD #skutery #kiciochpyta #glupiproblem
  • 7
@jadepobiegac: Nie martw się, jest. Przed swoim pierwszym skuterem też myślałem o jazdach doszkalających czy czymś takim, ale okazało się to bardzo proste. Odepchnąłem się kilka razy na parkingu, a potem już normalnie jeździłem. Jeśli umiesz utrzymać równowagę, wiesz gdzie są hamulce, światła i jak dodać gazu, to nie będziesz miał problemu. Jak nie wiesz, to wrzuć tutaj zdjęcie kierownicy - ktoś ci na pewno opowie co i jak ( ͡
@jadepobiegac podpytaj jakichś znajomych, którzy mają skuterka, wybierzcie się na wieś czy na jakąś polną drogę i sie nauczysz. Ze skuterem na automacie to jeszcze nie jest problem - przesiadłem sie na motorower 50cc (Zipp Neken) ze skuterka i jakichś tydzień uczyłem się praktycznie jazdy od nowa.