Wpis z mikrobloga

@tomasheek1989: wlasciwie to nie - wiem, ze na pewno schudne przy okazji ale robie to z kilku innych powodow:
1) poprawa cery - aktualnie jest w takim stanie, ze szkoda gadac :/
2) poprawa zasobow energetycznych w ciagu dnia
3) odstawienie fast-foodow i piwa, na ktore schodzilo mi zdecydowanie za duzo kasy
4) przez punkt wyzej rowniez duzo problemow gastrycznych
5) lubie tluste potrawy + gotowanie, a brakowalo mi tego po
  • Odpowiedz
@adamdd o to rozumiem. Ja raz byłem na keto 5 miesięcy, schudłem itp ale jak później wróciłem na keto bo efekt jojo plus 5 kg to już nic nie schudłem przez miesiąc i czułem się fatalnie. Ale może przez to że za dużo białka było.
Życzę powodzenia i wolaj mnie jak Ci idzie
  • Odpowiedz
@tomasheek1989: do tej pory bylem na keto lacznie przez okolo rok - zgubilem prawie 30 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mialem taki moment, ze dobilem do pewnej wagi i przez dwa miechy stalem z waga - zrobilem maly eksperyment i znacznie zwiekszylem ilosc bialka - waga poleciala w dol od razu o kolejne 10 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie wszystko z
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: moze za malo kalorii wrzucam w posilek i nie "napycham" sie tak jak powinienem ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to stosuje tez okienka zywieniowe i zdarzalo mi sie wytrzymac po 24 godziny - nic szczegolnego, ale dla mnie sporo
  • Odpowiedz
@RoyVice: kurde, szczerze mowiac juz nie pamietam dokladnie - mialem na pewno moment, gdzie troche znudzilo mnie keto, a na pewno jednym z wazniejszych powodow byla emigracja ( ͡° ͜ʖ ͡°) stwierdzilem, ze jak uloze sobie zycie na miejscu to wracam do keto - so here I am ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja stawiam na cztery posilki: sniadanie (kolo 7), obiad (kolo 12),
  • Odpowiedz