Wpis z mikrobloga

Przypominam że realny wpływ pojedynczego gracza na rozgrywkę wynosi w tej grze 10%, winratio dosłownie każdego gracza po dłuższym czasie oscyluje w granicach ~50%, a ludzie i tak w to grają, nigdy nie zrozumiem jaki jest sens grania solo kolejki.

#leagueoflegends
  • 15
@Niicooooo: nie, po prostu tak działa ta gra, wejdz na strone typu op.gg i szukaj losowo graczy, gwarantuje ci że nie znajdziesz żadnego który po rozegraniu większej ilosci gier ma winratio na innym poziomie niż ~50%, a 10% wpływu na gre wziąłem stąd że owe winratio odchyla się najczęściej przeciętnie o 5% w jedną czy drugą stronę
@Niicooooo: tzn op ma troche racji bo nawet w masterze ludzie co wbijają go na chorym winratio po 2000 gier mają winratio powiedzmy na poziomie 55 procent.
co wygląda na srednie ale jak się policzy róznice winów do losów to już takie średnie nie jest.
op tylko zapomina, że winratio na ludzi bez rąk w silverze nie równa się winratio na masterze
@tenportaltodno: @OddajButa123: nie chodzi o nawet o te 50% wr tylko o 10% wpływu na grę xd już to jest wyciągnięte z dupy. Spójrz na mój przedostatni wpis już na tym przykładzie twoja teoria siada.

58.4% Winrate top 1 kr
63.8% Winrate top 2 kr
65.7% Winrate top 3 kr
66.2% Winrate top 4 kr
53.9% Winrate top 5 kr
68.2% Winrate top 6 kr
56.6% Winrate top 7 kr
@OddajButa123: na szybko dodam, że nie będę szukał losowych gracza, bo w tej grze chodzi o skilla, a nie o to, że losowy typ ma 50% wr, jak ma 50% wr jest słaby i tyle i oznacza to, że jest w takim elo w jakim powinien być i jego umiejętności nie pozwalają wejść mu wyżej.
Jak jesteś dobry to robisz po 60% dlatego, że jesteś dobry, a #!$%@? o 10% wpływu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OddajButa123: granie innego trybu niz soloq nie ma sensu.

Drafty, aramy, blindy to coinflipy. Zresztą wr nie ma tam nawet znaczenia.

W soloq jak sie komus chce to wbija wysoka range i nadal wiadomo mozna #!$%@? przez blad inneho gracza ale gry czuja sie mniej coinflipowo.
@Niicooooo: w ogóle nie zrozumiałeś tego co napisałem, zupełnie nie odnosiłem się do kwesti 10 procent opa bo to brednie jakiegoś silver 4 koziego bobka... następnie wymieniłeś 7 prosów...chyba nawet 6 bo showmaker top 1 i 2 by napisać następnie ''pro gracze się nie wliczają w to''
niekonsekwentnie
@tenportaltodno: wr było do opa, a co napisałeś to zrozumiałem, a z pro chodziło mi o to, że ich konta 50% się nie wliczają, bo sporo z nich znajdziesz z wr poniżej 55, a na scenie pokazują zupełnie inny poziom gry.

MB #!$%@? @ zrobiłem i nie czytelnie było co jest do kogo, do Ciebie było tylko "nie chodzi o nawet o te 50% wr tylko o 10% wpływu na grę