Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Za każdym razem gdy widzę tego mema nachodzi mnie wielkie XD. Rozumiem że wszystkie lewackie regresy które siały tego mema nie uznają w żadnym przypadku przemocy psychicznej? Czyli nie ma nic złego w wyzywaniu i szczuciu homoseksualistów lub mniejszości etnicznych/narodowych bo to czego nie ma na ciele to się nie wydarzyło?
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazgimboateistow
Jo_chca - Za każdym razem gdy widzę tego mema nachodzi mnie wielkie XD. Rozumiem że w...

źródło: comment_1595190242TonDKAVsQS3KrHHtjbYi7j.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyraxor: A co przekręciłem? Umniejszasz realności problemu tylko dlatego że to ludzie z mniejszości są tu po stronie agresorów a nie na odwrót
  • Odpowiedz
@Jo_chca: Mi tam zawsze się wydawało, że z opiniami, przekonaniami, wierzeniami można dyskutować tak długo aż się nie poniża innych ludzi. Ale to może moje komunistyczne skrzywienie.

Czym różni się wyśmianie czyjejś wiary od wyśmiania czyjejś orientacji seksualnej?

Na czym miałoby to polegać, XD? Bo rozumiem, wiara na przykład w elfy, śmieszna sprawa, można się pośmiać z absurdu. Na czym ma polegać śmianie się z orientacji? haha, jesteś zainteresowany osobami z
  • Odpowiedz
@Tyraxor: jeżeli kogoś rusza, że śmieje się z jego orientacji to znaczy, że orientacja jest dla niego ważna i nie chce aby go wyśmiewano

jeżeli kogoś rusza, że śmieje się z jego wierzeń to znaczy, że jego wierzenia są dla niego ważne i nie chce aby go wyśmiewano

jeżeli kogoś rusza, że śmieje się z kraju/flagi/hymnu to znaczy, że są dla niego ważne i nie chce aby go wyśmiewano

W każdym
  • Odpowiedz
@Tyraxor: ale jaką ideę?

Mamy mężczyznę, który wierzy, uważa i czuje, że jest kobietą.
Mamy mężczyznę, który wierzy, uważa i czuje że woli mężczyzn.
Mamy mężczyznę, który wierzy, uważa i czuje że Bóg istnieje.

To wszystko jest ideą ponieważ to wyłącznie wytwór pracy ich mózgu.
  • Odpowiedz