Wpis z mikrobloga

@SarahC: no i niezła beczka, bo jak typ wrzuca, gierkę gdzie robi 10-16 i płacze jaki to ma #!$%@? team, to przyklaskujesz, a jak pokazuję, że to wy jesteście problem a nie team to ból dupska upsi
  • Odpowiedz
@Niicooooo: ja ci na staty nie patrze ani na profil bo mnie to szczerze #!$%@? obchodzi, akutalnie farmie skrzynki na aramach więc mnie nawet za bardzo na wykopie nie ma, po prostu widze że co wpis to masz jakieś przytyki do mnie
wylądujesz kiedyś na czarnej i tak to się skończy, bo ja nie mam nawyku kłócenia się z nikim
  • Odpowiedz
@SarahC: ??? jesteś pijana? Z mojej strony nie ma nawiązania do Ciebie, jeżeliby było to bym napisał o warmogu, trochę ogarnij wariacie, bo nie wszystko kręci się wokół Ciebie
  • Odpowiedz
@Niicooooo: ale chwila, smurfujesz na silvery będąc znacznie wyżej w lidze i wywyższasz się, żę carrujesz? Ja też mogę wrzucić udane gierki i nic to nie znaczy xD

Jak ktoś narzeka to tylko taki co przychodzi zmordowany z psychicznej pracy i dopiero uczy się grać na silvery na EUNE samemu będąc na tym poziomie i oczekując że reszta teamu będzie grać w porządku, aby spokojnie nabierać doświadczenia.

Wątpię, aby byli tu
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: wywyższasz? xd
Chyba pierwszy raz jesteś na tagu xd, sam płacz o #!$%@? teamy od typów co grają w to od kilku lat i narzekają na team gdzie sami grają #!$%@?, przykładem niech będzie newbluesky, bo jest go najwięcej i płacze najwięcej.

Typ pisze, że miał p1 i grał z diamentami na chillku, wrzuca screeny z gierki (brąz ileś) gdzie zrobił 10-16 i piszę rozprawkę jaka to jego drużyna jest
  • Odpowiedz