Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
#mecz Trochę beka z kibiców Lecha. Grają sobie z Jagiellonią, wygrywają 4:0, powinno być święto. A co śpiewają na trybunach? Legia to stara kur*a XDDDD
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Kaaris: ale to naprawdę jest aż śmieszne xD ja rozumiem jakby sobie z nimi grali, albo chociaż wirtualnie rywalizowali o tego mistrza. Ale nie, niezależnie od sytuacji trzeba rzucać #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@twinzpl: Jagiellonia przegrała z Piastem grającego w 10, zremisowała ze słabą Pogonią i porażka z Lechią, ale kibice Lecha się cieszą jakby Real Madryt pokonali XD. Wisła Kraków też raz rozbiła Jagiellonie i to samo Legia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaaris: @twinzpl: @bajnok8: @mat1989: jako były kibic Lecha się wypowiem. Chłopaki o czym Wy gadacie tu nie chodzi o sytuacje w tabeli czy coś (dziś zobaczyłem, że Lech na drugim miejscu, za Legią). Tu chodzi o wrogość do klubu, który w specyficzny sposób historycznie wybudował sobie fundamenty zwycięstw, a teraz spójrzmy na taką Polonię, która ma zupełnie inną historię, a co za tym idzie
  • Odpowiedz
@KruciHegot: Grabież to grabież, jeśli włamią mi się do domu że ukradli tylko telewizor i laptopa, a złoto zostawili, mam też się cieszyć że sąsiadowi jeszcze zabrali rower i samochód? Chodzi o metodę funkcjonowania. Ale widzę ze tu zagorzali fani Legii wiec odpychają od siebie niechlubna historie
  • Odpowiedz