Wpis z mikrobloga

  • 3
#epapierosy
Nie polecam kupowania od @xWiteQx. Na kilka słów prawdy odpowiada blokowaniem :D
17latek który zamiast roznosić ulotki zabiera się za handel sprzętem którego z racji wieku nie powinien dotykać.
Mże we Włoszczowej otwórz vapeshop. Nie ma tam nic z tego co wiem. Doświadczenie masz bo rozumiem że skarbówka i rodzice wiedzą co robisz.
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@xWiteQx:

Pod wzgledem wieku moze nie (chociaż jeśli wygląda na 12, 13 czy 14 lat to raczej nie sprzedaje. Natomiast weryfikuje pod względem stażu.

handel z nieletnimi to 20 tys zł grzywny zgodnie z ustawą niezależnie od ich stażu. Będziesz miał akcję jak mój jeden znajomy "z branży" - sprzedawał jak leci i trafił na gościa, co nie umiał schować. Matka znalazła sprzęt i liquidy i wiesz co zrobiła? Zapytała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kupczyk:

Nie sprzedał czy na kasę wyrolował czy co?

Konkrety proszę pana proszę podać.


masz wyżej napisane, jak chłopak wpadnie to jak od niego kupowałeś to jak policja do tego dojdzie - to Cię dojadą mandatem do 20k PLN. No raczej #!$%@? kupować od kogoś z takim zagrożeniem, nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: ja na przykład zacząłem palić jak miałem 15 lat i z perspektywy czasu żałuję, że nikt mnie nie potrafił zatrzymać. Zapłaciłem kasą i zdrowiem. Takie rzeczy wychodzą po 15 latach a nie po tygodniu, człowiek dochodzi do wniosku niby że to nie alkoholizm ale jednak jakoś sobie #!$%@?ł życie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: hmmm... używałem e-p na tyle długo, żeby stwierdzić że lepiej się po nich czułem, znam wszystkie badania itd ale nadal służyło mi to do inhalowania nikotyny, więc bajki różne ale sprowadza się to do jednego. Alkohol musisz pić tak ze 3-5 lat regularnie żeby się uzależnić. Nikotyna potrzebuje mniej niż miesiąc
  • Odpowiedz
@Waspin: Alkohol niszczy ci mózg i uklad nerwowy, oddechowy, krwionośny itd
Elektryki niszczą płuca
I to w bardzo wolnym tempie
A co do uzaleznienia się pale elektryki rok czasu z przerwami i umiem bez nich żyć
Alkohol też potrafi uzależnić w ciągu kilju miesięcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: nie ma badań wskazujących na niszczenie płuc przez e-p. Są badania ile uzależnia alkohol i trwa to 3-5 lat a nie kilka mies
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ak44: zrobić DOBRY samogon to jest sztuka, nie robi się z jednego aromatu. Jak nie wierzysz to zobacz przepisy.

@BrzozaCC masz rację, alkohol teraz sporadycznie, a na studiach zapaliłem pierwsza fajkę. To takie dziwne?

@ak44:
tak to dziwne. Jeśli dobrze pamiętam to 80% zaczyna przed 18 rokiem życia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pan-bartolomeu-dias i trzeba walczyć z dziećmi które biorą się za fajki czy alkohol.

Znam sporo stron z przepisami, często robię swoje z kilku różnych składników i jakoś nie traktuje tego jako niesamowita umiejętność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ak44: trzeba walczyć z fajkami i alkoholem w całym społeczeństwie. Ale lepiej żeby ludzie, młodsi czy starsi, wapowali niż palili analogi.
A co do samogonu: najlepszy płyn jaki próbowałem to była autorska mieszanka bodajże 12-18 aromatów zrobiona właśnie przez (wtedy) 16-latka który teraz pracuje w branży.
  • Odpowiedz