Wpis z mikrobloga

#epapierosy
Nie polecam kupowania od @xWiteQx. Na kilka słów prawdy odpowiada blokowaniem :D
17latek który zamiast roznosić ulotki zabiera się za handel sprzętem którego z racji wieku nie powinien dotykać.
Mże we Włoszczowej otwórz vapeshop. Nie ma tam nic z tego co wiem. Doświadczenie masz bo rozumiem że skarbówka i rodzice wiedzą co robisz.
  • 35
Odnośnie wieku: nie jestem jedyną osobą nieletnią która to robi
Odnośnie sprzedaży: ja tylko szukam klientów, sprzedażą zajmuje się znajomy
Odnośnie pracy: gdybyś tak dokładnie śledził mój profil i indormacje na mój temat, wiedziałbyś, że caly miesiąc szukam pracy gdzie się da ;) Mało tego - znalazłem w telepromo. Jestem już po rozmowie o pracę.
Odnośnie vapeshopu: We WŁOSZCZOWIE, z tego co wiem jest jakiś
Odnośnie wcześniejszej dyskusji: Obawiam się, że gorszą
@ak44: Być może to, co teraz napiszę na zawsze zmienić twoje życie, ale wyobraz sobie, że każdy naprawdę ma swój rozum, a ja nie wpycham nic nikomu na siłę. Jeśli coś mam, chcę się pozbyć i sprzedać, a ktos akurat potrzebuje to sprzedam. Ale nikogo nie namawiam żeby coś kupił. Druga sprawa jest taka że jeśli ktos cos kupuje, to jest to osoba ktora pierwszy raz ma styczność z tym i
@xWiteQx wiesz jak szkodliwe są używki, ale z nikotyna jazda na całego. Aha :D
Nie słuchasz nic na siłę, ale ułatwiają drogę do kupowania tego gówna. Nie powiesz mi chyba że weryfikujesz osoby od względem wieku.
@ak44: Pod wzgledem wieku moze nie (chociaż jeśli wygląda na 12, 13 czy 14 lat to raczej nie sprzedaje. Natomiast weryfikuje pod względem stażu. Jesli ktos chce zacząć a nie mial z tym do czynienia, to takiej oeobie odradzam
Jesli chodzi o nikotynę to nie - nie jazda na całego. Jazda na całego byłaby, gdybym palił i sprzedawał zwykłe papierosy (warto w tym miejscu dodać że zwykłe szkodzą kilkanaście-kilkadziesiąt razy bardziej,
@xWiteQx jest to szkodliwe nawet przy minimalnych dawkach. Niezależnie od ilości nikotyny niezaprzeczalnie jest to uzależnienie. Co z tego że efajki są mniej dewastujące organizm? Dalej to syf podobny do zwykłych fajek. Niestety z doświadczenia wiem jakie to uzaleznienie i dlatego walczę z tym jak mogę. #!$%@? mnie gdy widzę dzieci które używają substancji które niszczą im zdrowie bo taka panuje moda i to przecież podobno nie jest szkodliwe.
@ak44: To prawda że uzależnia. Natomiast weź pod uwqgę, że uzależnić się możesz od dosłownie wszystkiego. Nie tylko alkogol czy papierosy w jakiejkolwiek formiw z nikotyną,czy też inne narkotykix ale uzależnić się możemy od muzyki, jedzenia, gier, telefonu, filmów, czy nawet sportu. I każde to uzależnienie w większy czy mniejszy sposób nas niszczy. I każsy jest uzależniony chociaż od 1 rzeczy
@ak44 Ale co się prujesz bez sensu? U mnie w mieście typek 16 lat robił najlepsze samogony, a dzięki ojcu miał świetny dostęp do czystej nikotyny. Każdy chce coś zarobić i jeżeli robi to uczciwie to nie widzę problemu. Młodzi palili, palą i będą palić. Kiedyś latali z fajkami a teraz z efajkami i nic z tym nie zrobisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ak44: serio mam deficyt umysłowy bo nie ma konkretnych powodu dla których mam nie kupować od tego mirka. Jedno lub dwa konkretne zdania proszę napisać bo te wasze przepychanki mnie nie interesują