Wpis z mikrobloga

@jmuhha: No jak swego czasu dopisałem w opsie stanowiska QA Enginieer to matche wlatywały jak #!$%@?, a laski mówiły "możemy się spotkać w " - no bo ty to musisz tyle zarabiać, że cie stać. No okej stać mnie ale nie będę #!$%@?ł w uj kasy na żarcie z jakąś #!$%@?ą tyle to mógłbym dać jak bym miał już dziewczynę i np bym ją na rocznicę zabierał. Laski są jebnięte,
  • Odpowiedz
@mikorys: takie myślenie wynika z tego, że one same nie zarabiają często nic i nie mają szans by Cię do takiej knajpy zabrać bez mozolnego ciułania tych paru stów z jakichś prezentów czy stypendiów. Normalna laska nie będzie oponować, moją też przez Tindera poznałem i pierwsze spotkania robiliśmy w herbaciarni, gdzie za 20-30 zeta można było siedzieć 2/3 godziny bez problemu. Teraz jak z nią jestem trzeci rok to mi
  • Odpowiedz
@Antorus: Każdy kto zarabia co najmniej te 5 koła wie, że za darmo tyle nie płacą. Ja zarabiam dosyć sporo i powiem, że cebulę strasznie. Auto na na 15 letnie na gaz jedzenie marki kauflaund varefour , tesco itd itp, oczywiście mógłbym sobie pozwolić na więcej, ale po co. Wolę żyć skromnie a zaoszczędzony hajs zwiedzać świat i spełniać swoje marzenia. Bardzo zapadł mi w pamięć jeden moment. Czytałem artykuł
  • Odpowiedz
a laski mówiły "możemy się spotkać w...


@mikorys: no i #!$%@? źle robiłeś. Było pisać np coś w deseń:
" no, nie bardzo. Ale co powiesz na kebsa z budy na dworcu?" - wtedy pokazałbyś że hajs masz, ale też że dbasz o jej samopoczucie xD
  • Odpowiedz
@Gacrux: No jak starasz się, zaimponować lasce co leci na hajs to może i tak. Ja to mam na takie #!$%@? wywalone, jak już pokazuje na starcie, że jest materialistką, to cóż. Nawet na 1 noc bym jej nie chciał, bo nie mam zamiaru się płaszczyć aby zaruchać jakąś laskę, gdybym był z pod tagu #przegryw to może i bym tak robił, a tak to mam na to
  • Odpowiedz
@mikorys: ok, zrozumiałem że masz wywalone bo nie jesteś spod tagu #przegryw
I nie jestem pewien czy jak zamiast fancy restauracji jej powiesz że weźmiesz ją na kebsa w budzie to jest chęc do zaimponowania jej.
  • Odpowiedz
@Gacrux: Powiem tyle, mam w dupie materialistki, już raz się na takiej przejechałem i tyle. Nie chcę mieć z takimi kobietami nic wspólnego. Z resztą po co ja ci się tłumaczę :v
  • Odpowiedz