Wpis z mikrobloga

#pokazmorde #przegryw #depresja #wysryw #nocnazmiana

Mam 22 lata i mam dość. Nic nie daje mi satysfakcji postmodernizm zjada mnie na każdym kroku.
Niepewność to czynnik, który bierze górę w moim życiu. Nie mam zadnego poczucia stabilności, ani chęci zmiany. Im więcej wiem tym niepewność jest większa., co Jeszce bardziej utrudnia egzystencję. Czy Budha miał rację, że życie to niekonczonce się cierpienie wynikające z ciągłego przemijania? W co mam wierzyć?
TheGrowle - #pokazmorde #przegryw #depresja #wysryw #nocnazmiana

Mam 22 lata i mam d...

źródło: comment_1595115238GUUyEBXZ7ADSv0jcGysgex.jpg

Pobierz
  • 12
@Moj_Panie sam w sumie nie wiem. Niby wszystko w porządku ale jednak coś jest nie tak. Zbyt duże poczucie że nie sprostam obowiązującym standardom narzucanym nam przez społeczeństwo, gdzie każdy ma być piękny bogaty i najlepiej to być prezesem wielkiego korpo.
Zbyt duże poczucie że nie sprostam obowiązującym standardom narzucanym nam przez społeczeństwo


Generalnie społeczeństwo ma Cie w dupie, więc te ich standardy jakie Ci narzucają powinieneś olać. Nie ma idealnej recepty na szczęśliwe życie, mając swoje problemy i możliwości można osiągnąć wiele i niewiele jednocześnie.

Jak u Ciebie z aktywnością fizyczną? Dodatkowo co z pracą, sytuacją finansową?

@TheGrowle:
@ExitMan sporadycznie, lubię basen bardzo tyle, że warunki (mieszkam na wsi) nie zawsze pozwalają. W sumie zarabiam cyklicznie co weekend na restauracji lub na weselach. Nie jest super ale tragedii też nie ma. Mam kredyt studencki do spłacenia 20k. Studiowanie historii nie było dobrym pomysłem :(