Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #kobieta #rozstepy
Mirki mam pewną rozkminę. Poznałem 2 miesiące temu dziewczynę. Jest bardzo fajna z charakteru, ma bardzo ładna buzię i jest szczupła, super nam się spedza czas, w towarzystwie moich znajomych też się dobrze dogaduje, ma dobrze płatna pracę. Początkowo zauważyłem że ma duże rozstępy na nogach, potem gdy już się zbliżyliśmy okazało się, że całe uda, pośladki, piersi i plecy są w rozstępach. Są na tyle duże, że nawet są wyczuwalne pod ręką, można powiedzieć że są ich setki. Czy jest to kwestia zaniedbań że strony rodziców, że jak się pojawiały to nikt nic z tym nie robił? Trochę wstydził bym się iść z nią na basen, pomimo tego że ma fajną figurę, bo na pewno ludzie na to zwracają uwagę. Czy sądzicie, że to złe, że się jej wstydze pod tym względem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f12cf8fb2e82e25d3fd1129
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 61
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli bardzo ci to przeszkadza to nie zbudujecie zdrowej rekacji nigdy. Czasami takie skazy potrafią być seksowne bo są oryginalne, aleee to zależy od podejścia. Musisz sie zastanowić czy jesteś wstanie zaakceptować jej wady aby cieszyć sie z jej zalet. Sam decyduj nie zmuszaj sie do niczego bo to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
śliski temat, jeżeli masz udawać przy niej że się dobrze przy niej czujesz to odpuść sobie, i nie rób jej przykrości. W sumie to słabe pisać, że czułbyś wstyd. Ludzie patrzą na wygląd to fakt, i nie czaruj jej, jeżeli Tobie nie odpowaida bo póki co to słabo o Tobie świadczy.

Sam wielokrotnie padałem ofiarą bycia "wyśmiewanym" za mój wygląd. Butem na ryj była sytuacja, gdy laska wyśmiała (choć subtelnie, ale wyśmiała)
  • Odpowiedz
Czy jest to kwestia zaniedbań że strony rodziców, że jak się pojawiały to nikt nic z tym nie robił?


@AnonimoweMirkoWyznania: Może gwałtownie przybrała masę w przeszłości, której teraz się pozbyła?
Mam z tego scenariusza masę rozstępów na rękach, brzuchu, trochę na nogach i klatce. Taka pamiątka po gorszych czasach, może u niej było podobnie?

@SarahC: Janek nie ma rozstępów:
https://triallan.files.wordpress.com/2018/09/training-fuer-ironman-hawaii-2017.jpg
  • Odpowiedz