Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #kobieta #rozstepy
Mirki mam pewną rozkminę. Poznałem 2 miesiące temu dziewczynę. Jest bardzo fajna z charakteru, ma bardzo ładna buzię i jest szczupła, super nam się spedza czas, w towarzystwie moich znajomych też się dobrze dogaduje, ma dobrze płatna pracę. Początkowo zauważyłem że ma duże rozstępy na nogach, potem gdy już się zbliżyliśmy okazało się, że całe uda, pośladki, piersi i plecy są w rozstępach. Są na tyle duże, że nawet są wyczuwalne pod ręką, można powiedzieć że są ich setki. Czy jest to kwestia zaniedbań że strony rodziców, że jak się pojawiały to nikt nic z tym nie robił? Trochę wstydził bym się iść z nią na basen, pomimo tego że ma fajną figurę, bo na pewno ludzie na to zwracają uwagę. Czy sądzicie, że to złe, że się jej wstydze pod tym względem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f12cf8fb2e82e25d3fd1129
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 61
  • Odpowiedz
Ja tam mam całe plecy w roztepach które na pewno czuć i jeszcze na dodatek przecinają się z bliznami. Można w kółko i krzyżyk na nich grać :)
  • Odpowiedz
Masza: @girlsjustwannahavefun: @AnonimoweMirkoWyznania: @somskia:

Różowe Ci kit wciskają. Nie każda ma rozstępy. Jak OP jest zadbany, 7+/10 to powinien oczekiwać gładkiego ciała. To, że jedna z drugą ma rozstępy nie oznacza tego, że OP ma to akceptować. Niech szuka lepszej partii, a odpad niech zostawi tym poniżej skali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz jej o to zapytać wprost i niech coś
  • Odpowiedz
  • 1
Ja mam na plecach takie rowy jakby mnie całe dzieciństwo biczowali. Smarowanie tego różnymi specyfikami nic nie dało.
  • Odpowiedz
co? Co niby się robi z rozstępami jak się pojawiają? Wypala gorącym żelazem?


@darvd29: na wczesnym etapie smarować oliwką, olejkami, maściami na rozstępy (ale nie u każdego to zadziała), a jak już zbieleją, to co najwyżej można laserem usunąć. Natomiast ciężko to nazwać zaniedbaniem rodziców, czasami nawet mogą nie zauważyć, że nastolatkowi zaczynają się robić rozstępy, ponieważ rośnie, bo który gówniak w tym wieku paraduje na golasa przed starymi
  • Odpowiedz
@apee Mój facet ma mnóstwo rozstępów na całym ciele. Nigdy nie był gruby, nigdy nie nabierał masy na siłce. Mój brat ma wielkie rozstępy na plecach, a jest chudy jak tyka. Ja mam rozstępy, a nigdy nie byłam gruba, nawet nigdy nadwagi nie miałam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zostaw ją. zwykle rozstepy swiadcza o sklonnosci organizmu do magazynowania tkanki tluszczowej i podlym, zdradzieckim charakterze. jesli pozwolisz temu trwac za chwile bedziesz mial gruba foke ktora probuje brac cie pod pantofel i gromade rownie wrednych, ulanych bachorow. jak pisal ktos wyzej, rozstepy sa dziedziczne, tj. np. schizofrenia.
nie rob sobie tego i poszukaj swini ktora moze pokazac sie publicznie w bikini nie robiac ci obciachu. z fartem! <3
  • Odpowiedz
To Ty zdecydujesz czy na podstawie jednej rzeczy, która Ci się nie podoba (ale której już raczej nie da się zmienić, jeśli rozstępy są białe), olejesz dziewczynę. Wymieniłeś wiele jej zalet, więc zastanow się, na ile zależy Ci na tej znajomości i czy chcesz być z kimś, kogo drobne defekty Ci przeszkadzają, czy też możesz je zaakceptować. Btw. moja różowa jest mocno szczupła i w zasadzie od zawsze taka była, a też
  • Odpowiedz