Wpis z mikrobloga

@Bebzon: a co mówił? Bo "mnie słabi" na tyle to omsi i filozofowanie, że z doskoku wchodzę. Tylko liczę na w sumie cokolwiek innego niż omsi, zusi, karaoke, pokier z wp. No i innego niż te wywody wielogodzinne.
@Grieves: Tak ogólnie to,że chcielibyśmy żeby on założył czerwoną koszule i udawał sztajnbacha i donejty by wlatywały jak u Izaka Sztolcmana ale on tego nie zrobi,że na yt Sztajnbach ma 5 mln wyświetleń ale on nic z tego nie ma,że może pod to tylko konia walić.Strimy sprzed roku czy dwóch już nie wrócą teraz jest inaczej,robimy to na ,,innej muzyce" z tego stwierdzenia jebłem.No i coś mówił o Guciu,że gra w
@Bebzon: To nieźle ma chłopak na bani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic nie ma z tego, że Sztajnbach ma 5 mln? To może trzeba było włączyć reklamę na początku na przykład. Czy to już by było #!$%@? się jak Sztolcman i inni? Wszedłem zobaczyć co tam jakoś koło 21:30. Było #!$%@? o donejtach i że wszyscy mają wpłacać po 1 ojro i by było spoko i on
@KingLeeBruce: Bojkotować Call of Duty bo w 2009 roku w MW2 nie dali na PC serwerów dedykowanych,osobiście przegrałem w tę grę 900 godzin i złego słowa nie powiem ale mentor Seba mówi grać w : OMSI2 , transport fever , ZUSI , Elite Dangerouse on to naprawdę ma w bani #!$%@?