Wpis z mikrobloga

Taka smutna prawda i to właśnie oni są po części winni tego, że PiS nam zrobi PRL BiS.
Dyskutowałem z takimi dwoma na fejsie, bo dosrali się do mojej krytyki wyniku wyborów i do tego, że otwarcie zachęcałem do głosowaniem na Trzaska, cały czas podkreślając, że nie jestem wyborcą PO bo tu nie o to chodzi tylko o odsunięcie Jarka od władzy. To jednak jest taki beton, że za cholerę nie przekonasz. Ośmiorniczki 6 lat temu są dla niego gorszą zbrodnią, niż to co pisiory robią z naszym krajem teraz.
No i jeszcze taki pajac jest święcie przekonany o swojej zajebistości i nie trafiają do niego żadne argumenty. Oczywiście jednocześnie zarzeka się, że jemu też nie podobają działania rządu, ALE...
Żałosne.
#polityka #wybory #bekazpisu i proponuję odwieczną #bekazsymetrystow
Sangreal - Taka smutna prawda i to właśnie oni są po części winni tego, że PiS nam zr...

źródło: comment_1595013945CCXqGqXixk9NPJHu2gIYwn.jpg

Pobierz
  • 17
@Sangreal: Dziwisz sie ze nie byłes w stanie ich przekonać?nazywasz ich betonem i zaraz potem się dziwisz?Sam bylem wielokrotnie swiadkiem jak wyborcow pisu nazywano wieśniakami prostakami itp itp.Mi poprostu szkoda tych ludzi bo im sie wydaje ze glosują slusznie ale nigdy ich nie traktowalem gorzej.Jednego nawet namowilem aby zaglosowal na Trzaska
@Sangreal: takie gówno jak na obrazku wypisuje tylko najbardziej zatwardziały beton PO.
Ludzie, którzy przez wiele lat nie dostrzegali patologii i błędów swojej partii, a jeżeli ktoś obecnie wytyka błędy PO to nagle wielkie oburzenie "jak można krytykować rafałka gdy łamana jest konstytucja". Gardzę takimi, co to u kogoś wykałaczkę wypomną, ale belki w PO nie widzą, a jak ktoś im ją wypomni to wielkie oburzenie.
@imateapot: ale pisał w kontekście wyborów prezydenckich raczej, a tu akurat nie było "dwóch równie złych kandydatów". O ile w wyborach parlamentarnych tworzenie narracji "PIS, PO jedno zło" ma sens, bo istnieją inne partie (np. Konfederacja), o tyle 2. tura wyborów przedstawiała już niestety dwupartyjną alternatywę. I w tych warunkach, z całą pewnością, głosowanie na PiS było złem większym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imateapot: ale ja nie mówię o 1. turze. W 1. można było wybrać Hołownię, Bosaka, Żółtka (no dobra, ten to raczej jako deklaracja światopoglądowa) ale nasz naród po prostu lubi cierpieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imateapot: ale ja o tym pisałem. Poza tym, to nieistotne, ostatecznie każdy miał do wyboru tylko Dudę i Czaskoskiego i Duda wygrał. Jak masz wątpliwości i sàdzisz, że namawiał w 1. turze, to możesz do niego napisać, zamiast robić dziwne założenia.