Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Przegrywhere: to Owca, i to o czym mówisz to prawda. Już lepiej byłoby gdyby to od sterydów zgłupiał niż taki się urodził. Widać po gadce że latarnia jego intelektu nie świeci zbyt jasno a i na sympatycznego tez nie wygląda.
  • Odpowiedz
to Owca, i to o czym mówisz to prawda. Już lepiej byłoby gdyby to od sterydów zgłupiał niż taki się urodził. Widać po gadce że latarnia jego intelektu nie świeci zbyt jasno a i na sympatycznego tez nie wygląda.


@malakai079324: czy ja wiem? Każdy kto go spotkał mówił że spoko przyjazny typ, piątkę można zbić
  • Odpowiedz
@malakai079324: eee tam, Owca bardzo pozytywny typ :) Ale fakt, na pierwszy rzut oka przypomina typowego Sebę z osiedla, nie wzbudza od razu sympatii.

Inteligencji nie oceniam, chłopaki z WK dosłownie od zera zbudowali giga markę, znaleźli swoją niszę i dziś są milionerami. Coś tam chyba w głowie mają.
  • Odpowiedz
@korporacion: @Fallriv: skoro tak twierdzicie to może faktycznie mylne wrażenie odniosłem, jakkolwiek z całego zespołu chyba Robur jest najbardziej ujmujący. A i jeśli chodzi o ich zdolności intelektualne to sądząc po jednym odcinku z jakiegoś rodzaju quizem to Ponczek zostawia ich w przedbiegach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fallriv: co nie zmienia faktu że kluje dupe i wmawia że jest naturalem a gimbusy kupują te ich ściągane z Chin suple z do drukowanym logiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kotniepies: nie chodzi o to czy nie przyjazny. Typ ładuje sterydy a udaje że jest naturalem. Ich produkty to made in china shit z ich logiem.
  • Odpowiedz