Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #4konserwy #polityka #takaprawda #konfederacja

PIS-PO jedno zło. Jedni są w niektórych sprawach gorsi od drugich, w innych lepsi. Natomiast najgłupsi wyborcy to zdecydowanie Elytarni wyborcy PO, tacy jak na wykopie.

Ci starsi szczekają o demokracji, a jak przegrywają demokratycznie to zaraz "nie uznamy wyborów".

Gdy zaś Korwin mówi że demokracja to ustrój dla głupców, gdzie głos Profesora = głosowi menela, to jest wyzywany od dyktatorów i faszystów.

Tak samo jest np gdy wspomni się o aferach PO . "A bo PIS więcej kradł symetrysto1!!". Czy jest to więc powód by głosować na PO? Nie. Jest wiele wyjść. Np.Konfederacja,nawet taki Hołownia.

Dzbany za wszelką cenę chcą utrzymać duopol mimo że jedna i druga partia hańbi ich od tyłu.

Oszukała mnie Platforma,wcześniej PIS, to nie skacze jak skończony imbecyl z kwiatka na kwiatek,tylko szukam alternatywy.

Natomiast te licytacje ludzików kto mnie kradł,pokazuje że Polacy ci yntelygentni są na poziomie chatki z gówna.
  • 17
  • Odpowiedz
@wienka4:
„Jest wiele wyjść np konfederacja”

To ja podziękuje

Holownia na chwile obecna nie ma partii, wiec mówienie o głosowaniu na jego projekt jest niepoważne

Reasumując: jak można głosować na PiS albo Peło! Macie tyle możliwości, w sumie to dwie skrajne partie i pls, który cholera wie czym jest
  • Odpowiedz
@wienka4 tak #!$%@? konfederacja xD niby gospodarczy liberałowie ale w pakiecie katolickie nacjonalistyczne #!$%@?. Niski vat ale zakaz aborcji, likwidacja pit ale małżeństw homoseksualnych nie, proste podatki ale sędziowie tylko katolicy, swoboda gospodarcza ale homoseksualiści nie mogą być nauczycielami. Dziękuję za takich wolnosciowcow. Do kosza to idzie.
  • Odpowiedz
@Vosemite: Za to PO-PIS jest. Dymają was na zmiane od 2005 roku i jest ok
@Cointreau: Powiedz mi. PO wprowadziło te liberalizacje? Jak Biedron opisywał że w Ruchu Palikota z Nowacką mieli pomysły na liberalizację praw aborcyjnych, związki partnerskie, a wszystko PO odrzucało? Nawet takich postulatów nie potrafili ci wielcy liberałowie spełnić xd
  • Odpowiedz