Wpis z mikrobloga

Kto oglądał wczorajsze Fakty?
Ten reportaz o nowym smiercionosnym narkotyku, opioidzie a jednak stymulancie, Etazenie mnie bardzo zaciekawił ( ͡° ͜ʖ ͡°) W clearnecie ani sladu po nim u żadnego V go nie ma, a tu juz ludzie "umieraja" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skąd oni to biorą, z ulicy? Jak jest silniejszy od heroiny i fentanylu to nie dziwie sie, ze debile przedawkowuja.

Ale najważniejsze - gdzie to dostac? Darknet? Niestety jestem #przegryw i nie mam znajomych dilerów ( ͡° ʖ̯ ͡°) A w clearnecie sa tylko namiastki pokroju AP237 i tjokodin u Wieslawy w aptece #narkotykizawszespoko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KorniShawn: Znalazłem jednego V, ale drogo jak cholera ($520.00/g) strona wygląda jakby ja student pierwszego semestru informatyki na Politechnice w Pcimiu Dolnym robil po wypaleniu wiadra. A u zaufanego V z zachodu sa tylko slabo dzialajace analogi. Może czekają na odpowiedni moment z wypuszczeniem tego na rynek.
  • Odpowiedz
@BlackDave: Jak jesteś w stanie zamówić z internetu to zamów sobie fenta, bądź naszym floydem. A sam "etazen" to kolejna układanka w propagandzie strachu, tak jak była flakka w USA to u nas jest to gówno. Mnie ominęło dopalaczowe "szaleństwo" w Polsce ale nikt tu na flakke nie najeżdżał, jedynie jak umarł. A fala śmierci poszła po zanieczyszczonym hexenie. Co też było przypadkiem/walką grup.
  • Odpowiedz
Jak jesteś w stanie zamówić z internetu to zamów sobie fenta, bądź naszym floydem.

Nie zamawiam ani nie zażywam żadnych nielegalnych substancji, nie przystawiam broni do brzucha ciężarnej kobiecie, wiec odpada. No i jestem białym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fentanyl miałem w szpitalu i może i jest mocny, ale ma nudny profil działania.
Mnie tez ominęło dopalaczowe szalenstwo, sama klientela tych sklepów mnie odstraszala.
  • Odpowiedz