Wpis z mikrobloga

Czy drugi raz kupilibyście p30 pro z myślą o zdjęciach zamiast normalnego aparatu? Cały czas bije się z myślami, chciałem mieć coś poręcznego co robi dobre zdjęcia i przyda się w fotografii produktowej np do sklepu internetowego. Bralbym tego p30 pro bo i tak muszę wymienić telefon na nowy, ale cały czas mam przed oczami OLYMPUS E-M10 III... Myślicie, że różnica będzie mało znaczącą żeby wydać tyle samo na ten aparat co na smartfon? Na smartfon i tak muszę wydać minimum 1000zl z drugiej strony aparat powinien być lepszy i mieć dłuższą żywotność.
#p30pro
#huawei
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tom1988: lepiej kup lepszy telefon jak aparat. Moj bart kupił pare lat temu sony za jakies 3 tysie chyba. Pare razt na wycieczke zabral az w koncu siostrze oddal. Do pstrykania na codzien nic lepszwgo os topowego amartona ci niw trzeba
Czy drugi raz kupilibyście p30 pro z myślą o zdjęciach zamiast normalnego aparatu?


@tom1988: mam od paru miesięcy p30pro.
Robi rewelacyjne zdjęcia jak na telefon, spokojnie nadają się do wydruku i wstawienia w ramkę.

Jeżeli jesteś trochę bardziej zapalonym fotografem niż używanie trybu auto to jednak aparat.
@Djodak: @grzesiek23Gda: @modzelem: @89neo: kupiłem p30 bo akurat trafiła się promocja, a różnica obecnie w cenie między pro była za duża. Wykonanie super, liczyłem jednak, że będzie trochę większy a jest praktycznie rozmiaru mojego obecnego Lenovo p2. Trochę też mnie dziwi, że ekran jest mniej czuły i wymaga mocniejszego dotyku niż w moim poprzednim smartfonie. Wiem, że aparat i soft jest trochę okrojony względem p30 pro ale tak
@grzesiek23Gda: @modzelem: @89neo: @Djodak: ogólnie 8-9 lat temu robiłem trochę zdjęć 30d z sigmami 30,50 i canonem 70-210 usm. Po latach jak porównywałem zdjęcia z sigmy 30mm 1.4 że zdjęciami z meizu mx5 to naprawdę rewelacji jeśli chodzi o sigmę nie było. Wiadomo ładniejszy bokeh na 1.4 ale jeśli zdjęcie było na jakiejś imprezie rodzinnej to nie było różnicy między 30d z tą sigma a smartfonem. Ale to