Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z tu obecnych był na którymkolwiek Pokemon Go Fest? Albo wie jak to wygląda?

Chodzi o to, że nie wiem czy kupować bilet i zgarnąć 75 unikatów, czy też kupić whisky i na luzie zgarnąć to samo przez następne pół roku. Czy jest jakiś boost do stardustu, expa, IV, czegokolwiek, czy po prostu wszystkiego spawnuje się więcej, a ja jako jeleń muszę wypruwać się z kulek, revive'ów, potionów i powiększać za kasę plecak by wszystko zmieścić?

[ #pokemongo #pokemongofest ]
zolwixx - Czy ktoś z tu obecnych był na którymkolwiek Pokemon Go Fest? Albo wie jak t...

źródło: comment_1594928842zznh9J1mxhhGLqP7f71ngV.jpg

Pobierz
  • 8
@zolwixx: napewno nie stracisz, a czy zysk jest warty tej kasy kasy to nie wiem, dziecko będzie miało na bank frajde na dwa dni, questy tylko dla posiadaczy biletów, rzadkie poksy. A nie wiadomo czy nie bedzie coś więcej.
@zolwixx na pewno zwiększoną szansa na shiny (ludzie jednego dnia zbierali średnio 20) zadania na victimi (później będzie dostępne dla reszty) no i rzadkie pokemony. Na pewno będzie nowy shiny który jest prawie pewny że złapiesz na tym evencie a i unowny. Czy warto? Dla mnie tak bo zawsze chciałem jechać na taki event i żałuję że jest taka sytuacja ale na pewno wezmę udział tera