Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki możecie polecic jakąś sprawarkę TIG z butlą w zestawie? Budżet do 1500 zł, wiem, że cienki ale muszę nabrać wprawy w pracach powiedzmy domowych, także jakies fuszki, do tej pory TIGiem w byłym już zakładzie pracy (na szczęście) niestety raz na parę miesiecy miałem okazję coś pospawać(bo szkoda im było czasu na "zabawy" TIGiem), sprawdziłem swoje umiejętności u znajomego spawającego TIGiem na wyjazdach i tragedii nie ma ale muszę na czymś zdobyć więcej doświadczenia by ręka była zawsze pewna przy spawaniu zwłaszcza rur doczołowo. Polecił mi na szybko by na początek kupić coś z Magnum, macie może inne propozycje? #spawalnictwo #pracaspawaczamnieprzeistacza #spawanie #tig #spawarki
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mefiaczek: w tej cenie to chyba tylko Magnuma dostaniesz, ale nie są złe, na początek wystarczy, jak chcesz dużo spawać to rozważ duża butle bo na małej to pospawasz z dwie godziny a koszt wymiany 1/3 - 1/4 dużej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mefiaczek: obie spoko, w drugiej więcej ustawisz ale czy Ci się to przyda to już inna kwestia, ja w swojej mało co używam tego narastania i pulsu ale zawsze warto mieć więcej możliwości na przyszłość