Wpis z mikrobloga

@josedra52: Dla mnie nic fajnego, ale jak już te stare dziady i głupie rodzinki z dzieciakami tak strasznie chcą tam wjeżdżać i męczyć konie to zrobić im taką ciuchcię.
  • Odpowiedz
@paczelok: Czarnowidzenie? Wchodziłeś kiedyś z palenicy szlakiem nad morskie oko? Przecież debile by się tam rozpędzali do takich prędkości, że byłoby to niebezpieczne dla maszerujących. Nie bez powodu jest tam zakaz jazdy rowerem. Bądź co bądź, dałeś idiotyczny pomysł.
  • Odpowiedz
@Nooser: Przecież można byłoby to zastąpić dobrą dla środowiska hulajnogą elektryczną a nie męczyć konia


@paczelok: dentyści lubią to! Zakopiański SOR trochę mniej...
  • Odpowiedz
@Nooser: ciekawe czy po zobaczeniu typa na wózku, który bądź co bądź wjeżdża o własnych siłach, w mózgach tych Januszy pojawiły się jakiekolwiek wnioski i przemyślenia. Wiem, że pewnie oczekuję zbyt wiele (_ )
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada:
Gdyby ten koń nie ciągnął tej bryczki to już dawno pojechałby do Włoch do rzeźni( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Nikt przecież nie będzie utrzymywał bezproduktywnego zwierzaka.
Problemem jest górskie żydostwo, które bez sensu zajeżdża jednego konia, chcąc zrobić jak najwięcej kursów.
Ale jak wiadomo góral to tępa istota, która nawet sobie
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: Z tradycją to p--------z. Ile tych koni tam zamęczono? 2-3. Nie powinno to mieć miejsca, ale to nie jest norma. Mnie to dziwi tylko, że jakiś cwany przedsiębiorca nie zaproponował napędu elektrycznego z ,,KERSem", żeby te konie były bardziej na pokaz niż do ciągania.
  • Odpowiedz