Wpis z mikrobloga

@Ramboski: Oczywiście, Melex jest produkowany w Mielcu od blisko 50 lat i znany na całym Świecie, a szczególnie w USA, gdzie od lat 70 trafiał na eksport. Każde pole golfowe ma swojego Melexa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@3Jet: jaki problem utrzymać niższą prędkość? To ma normalne pedały gazu i hamulca, a nie przyciski. Zapach? To pojazd elektryczny. Konie wydzielają ostrzejsze zapachy.
  • Odpowiedz
@Nooser: #!$%@?, nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy jadą w góry, żeby wywieź dupę bryczką pod Morskie Oko. Przecież trasa jest uberłatwa, bo jest wyasfaltowana i niestroma. Jeszcze bym przymknął oko na zjazd z góry na jakimś wozidle, bo nie każdy ma tyle krzepy, a i często dzieci marudzą, ale wejść na górę chybaby mogli.
  • Odpowiedz
@Nooser: 90% moich znajomych na wózkach wjechało nad Morskie Oko sami (lub z lekką pomocą rodziny/znajomych). Mi pomagali mój tato z moim niebieskim. Było ciężko, ale satysfakcja gwarantowana, a jaka frajda zjeżdżając z górki na pazurki ()
  • Odpowiedz
< Kilka tysiecy lat mogly pracowac od switu do zmierzchu


@InterferonAlfa_STG: Właśnie pokazałeś że nie masz pojęcia o opiece nad końmi czy chociażby o tym jak wyglądała praca z koniem przy pługu czy innych pracach rolnych oraz jak dbano o konie wtedy.

Mój pradziadek dbał o konia lepiej niż o siebie, bo jak byłeś dorobku, to musiałeś o konia dbać, bo dobry koń to było źródło utrzymania. Co nie znaczy,
  • Odpowiedz