Wpis z mikrobloga

@DerMirker: na Rysy to na pewno zbyt późno, ale przypuszczam że najwięcej potencjalnych klientów będzie wśród spacerowiczów do Moka. Ja mam nadzieję że sukces takiego połączenia może spowodować rozszerzenie oferty na lepsze godziny :)
  • Odpowiedz
@pilot1123: Choć z drugiej strony wydaje mi się, że typowi spacerowicze do Morskiego Oka, to najczęściej rodziny, które i tak do Zakopanego jadą samochodem. Jak mówisz - niech się te kursy przyjmą i może będzie też coś o wcześniejszej porze. Myślę, że nawet dla osób, które dopiero chłoną te góry, 7,5h to zdecydowanie za mało, żeby na spokojnie i bez czasowej presji pochodzić troszkę więcej.
  • Odpowiedz
@pilot1123: Widziałem to na FB i też pierwsza radość została ostudzona przez godzinę odjazdu.
Wydaje mi się, że na kurs będący w Palenicy o 6:00, czy nawet 5:00 by było sporo chętnych. Ze Słowacją to samo: bus Kraków - Szczyrbskie Pleso to przecież potencjalny hit.
  • Odpowiedz
Trochę późna godzina


@pilot1123: co xd?

W lecie startowałem z Palenicy ok 10:00-11:00, zaliczając prawie całą DPS, z przerwami na żarcie i picie i dłuższym postojem na Morskim Oku (w drodze powrotnej). Większość Januszy jedzie tam wystartować na samo Morskie Oko, i to jeszcze pewnie wioząc swoje dupska fasiągiem.

Na Rysy to późno, jasne, ale można by zadać pytanie, kto idzie na Rysy od strony polskiej?
  • Odpowiedz