Wpis z mikrobloga

@Troton: ziomek, nie obrusza mnie ten transparent, tylko nie widzę sensu wciskania JAKIEJKOLWIEK orientacji seksualnej do wydarzeń historycznych, nie mających nic z nią wspólnego. Dlaczego ktoś krytykujący takie przedsięwzięcia od razu musi być uważany za homofoba? xD

Ludzie ci mają problem z akceptacją samych siebie bo żyją w środowisku zagłuszonym przez większość. Od dzieciństwa widzą schemat do którego wszyscy dążą i czują się źle z tym że oni są inni. Ludzki
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 Byli, zwykle byli wysyłani do seminariów, stąd po dziś dzień w krajach katolickich jak Polsza czy Irlandia gdzie większość księży to homoseksualiści z jednej strony masa przypadków gwałtów w seminariach a z drugiej plaga pedofilii
  • Odpowiedz
@Troton

Koleś, po pierwsze to onanizm to nie orientacja seksualna a po drugie to ja #!$%@? ty tak serio?


A niby dlaczego nie? Bez problemu jestem w stanie wyobrazić sobie kogoś, kto potrafi spełnić się seksualnie tylko sam ze sobą, kto względem siebie para miłością większą niż do rodziny. Dlaczego wykluczasz go faszysto ze środowiska lgbt? Bo nie mieści się w literkach?

To oczywiście było półżartem, bo z tobą nie da się
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: Poprzebijane opony, wyzwiska, pobicia, serio? Wyobrażasz sobie żeby u nas osoba lgbt (niekoniecznie gej czy lesbijka, ale też osoba trans) wyszła na ulice swobodnie z partnerem/partnerką czy ubrana według swoich preferencji i nie została przynajmniej obrażona? Bo ja nie
  • Odpowiedz
@Ahhahansjahs gdzie Ty żyjesz? XD no raczej że sobie wyobrażam, nie spotkałem się w moim otoczeniu bz agresją w stosunku do lgbt, a jest to otoczenie mega konserwatywne.
Zmień otoczenie, może remizy na podkarpaciu to nie najlepszy sposób na spędzenie wieczoru xD
Czasy blokersów i młodzieży wszechpolskiej minęły.

Zapraszamy do Bielska-Białej, nie słyszałem o atakach na lgbt.

Chociaż pewnie komuś się "#!$%@?ą" rzuci, ale tak wrażliwi to chyba nie jesteście.
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: Nie jestem lgbt :) więc „jesteście” jest dość nieadekwatne. A żyję w Polsce. Well. To że o takowych nie słyszałeś to nie oznacza, że takie nie występują. Ale nie oczekuję od kogoś takiego szerszych horyzontów XD
  • Odpowiedz