Wpis z mikrobloga

Dlaczego #konfederacja nie możecie być tacy wolnościowi w sprawach światopoglądowych jak w wolnorynkowych? Dlaczego do jasnej ciasnej waszym zdaniem to się musi wykluczać? Gdy słyszę takie wystąpienie Berkowicza gęba mi się ciszy, ale potem przypominam sobie takiego Bosaka i zaczyna mi się chcieć rzygać.

#polityka #neuropa #4konserwy
lakukaracza_ - Dlaczego #konfederacja nie możecie być tacy wolnościowi w sprawach świ...
  • 34
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: bo wolnościowcy myślą na dwa miesiące do przodu zamiast dwóch dekad i nie wyciągają wniosków z upadającej właśnie cywilizacji zachodniej. Ludzie są zbyt głupi, trzyba im zakładać kaganiec.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: kiedy wreszcie się pojawi umiarkowanie liberalno-liberalno ugrupowanie? Uważam, że trzeba mieć coś z psychiką, by popierać radykalne ugrupowanie i stawianie ostrza na nożu.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: osobiście uważam, że konfederacja jest zbyt konserwatywna i idealnie było by tak centrowo światopoglądowo - trochę mniej konserwowo, t.j. aborcja jak jest teraz, katotaliban out, gejów batożyć xD
  • Odpowiedz
Ja plusuje każdą niewulgarną odpowiedz, nawet te z którymi się nie zgadzam, myślałem, że każdy to tu już wie


@lakukaracza_: Czyżby można było sobie bordo wbić w ten sposób? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(nie znam w ogóle mechaniki przyznawania kolorów, więc pytam)
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Jeden kuc powiedział mi, że żeby wolność była rozsądna, trzeba ją oprzeć na fundamentach chrześcijaństwa. Coś w tym jest, bo z jednej strony nie zdołamy w krótkim czasie przekonać polskiego społeczeństwa do porzucenia religii (można co najwyżej powoli dążyć do rozdziału KK od państwa), no ale ta religia opiera się na wolności, nadziei, miłości i tolerancji. LGBT chcą wolności, nadziei, miłości i tolerancji, bo z ich perspektywy pary hetero są
  • Odpowiedz