Wpis z mikrobloga

1. Dokonałem zakupu w chińskim sklepie noname (namiot ogrodowy/plażowy za 19.80 USD z wysyłką).
2. Zapłaciłem PayPalem. Przez 1.5 miesiąca nic nie dostałem (ani trackingu) i założyłem spór.
3. Chińczyk wysłał numer do śledzenia.
4. Po 3 miesiącach od zakupu przyszła paczka z jakimś gównem za 0.1 USD (zabawka spadochroniarz...).
5. Zaktualizowałem spór (item not as described).
6. Chińczyk zgodził się zwrócić siano jeśli mu to gówno odeślę. Żeby PayPal zwrócił mi hajs muszę wrzucić im numer trackingowy (a wysyłka do Chin kosztuje 15 USD). Cwany Chinol podał adres w ich krzaczkach.

Oczywiście PayPal umywa ręce, nie da się z nimi skontaktować (teraz już odpowiada mi tylko automat).

Pytanie do Was - jak wyruchać tego Chinola? Mam czas do jutro do końca dnia na podanie trackingu. Nie wysyłał ktoś z Was czegoś do Chin w przeciągu ostatnich 10 dni?

#chiny #chinskiecuda #paypal #wyruchacscammera #oszukujo #aliexpress

Na zdjęciu to co dostałem.
cibronka - 1. Dokonałem zakupu w chińskim sklepie noname (namiot ogrodowy/plażowy za ...

źródło: comment_1594846641r1aXbtewoCQi9iDCfqJGNx.jpg

Pobierz
  • 10
@JcL: W sumie wyślę na jakikolwiek adres w Chinach list polecony, racja. Sprawdzałem cenę paczki. Może jest jakaś opcja bez wysyłania? Jestem teraz trochę uziemiony i ciężko będzie mi opuścić mieszkanie.
@tommit: to chyba nie takie proste, bo:

1. Chinol podał mi adres zwrotu taki o:
Adres wysyłki zwrotnej
271100
山东​济南市​莱芜经济开发区​张家洼街道办事处张家洼中心街中段
Chiny

2. To obsługuje jakaś firma Telus. Chyba nie mam już na to czasu by to ogarnąć.