Wpis z mikrobloga

Mówi tak jakby nie miał bladego pojęcia jak polityka wygląda. Odrealniony.


@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: To prawda. Zobaczymy jak będzie dziambał jak Konferencja dorwie się do koryta. Tak to jest w polityce, że walka walką ale jak trzeba coś załatwić prywatnie, to tam się wszyscy znają i sobie sami krzywdy zrobić nie dadzą. Wystarczy popatrzeć jakie zmiany i przetasowania były na scenie politycznej w ciągu ostatnich 30 lat - wszyscy ze wszystkimi już
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: Jak ma taki flow, to niech przy okazji wyjaśni tego fikoła, którym jest sojusz narodowych socjalistów z libertarianami, żeby zebrać więcej głosów kuców.
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: Mnie ciekawi co PiS teraz będzie robił, żeby się Konfederacji pozbyć. To jedyna konserwatywna konkurencja dla nich, a koalicji razem raczej nie utworzą, więc jedynym logicznym rozwiązaniem jest się ich pozbyć. Myślę, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się:
- grzebania w przeszłości posłów konfy
- szukania powiązań z ruskimi
- szukania afer w życiu prywatnym
- zwykłej, klasycznej nagonki i szczucia
  • Odpowiedz
- grzebania w przeszłości posłów konfy

- szukania powiązań z ruskimi

- szukania afer w życiu prywatnym

- zwykłej, klasycznej nagonki i szczucia


@tylkostrimi: już było, teraz będzie dodatkowo wspominanie, że jakaś tam część zagłosowała na trzaskowskiego. Nic innego nie wymyślą.
  • Odpowiedz
@tylkostrimi: znam ich możliwości. Już wszystko co mogli to zrobili. Teraz jedynie czekać jak Korwin/ktoś coś powie, żeby można było wyrwać z kontekstu i puszczać na okrągło. Nic innego nie wymyślą, bo to przekracza ich poziom intelektualny.
  • Odpowiedz
Teraz jedynie czekać jak Korwin/ktoś coś powie, żeby można było wyrwać z kontekstu i puszczać na okrągło


@Okayama:

Albo cytować dosłownie jeśli to będzie Korwin :D Myślę, żę Konfa to w pierwszej kolejności powinna się pozbyć właśnie Korwina, bo on więcej może im zaszkodzić niż pomóc. Kucy już przyciągnął, zrobił swoje.
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: Ekstra, on i jego partia mogli się opowiedzieć za Trzaskowskim to byśmy nie mieli teraz festiwalu spied*lenia w postaci przejmowania mediów publicznych.
  • Odpowiedz
Oczywiście się ze mną nie zgodzisz.


@60scnds:

Z czym się nie zgodzę? Przecież ja jedynie zadałem pytanie. Nie stawiałem żadnej tezy - to po pierwsze, a po drugie jeśli mielibyśmy polegać tylko na wyniku tego testu, to przecież mamy tam napisane "centrysta", a nie "socjalista".
  • Odpowiedz
@tylkostrimi: Widzisz tam tylko ten jeden paseczek?

Inni badacze, nie przecząc kontroli państwa nad gospodarką, kładą nacisk na inne aspekty polityki społeczno-gospodarczej nazizmu: utrzymanie własności prywatnej (za czym opowiadał się sam Hitler)[149], ograniczony (wycinkowy) charakter planowania gospodarczego, w latach 1933–1937 dochód netto wielkich korporacji wzrósł czterokrotnie[150]. R. Grunberger zwraca uwagę, że minister gospodarki Rzeszy H. Schacht „używał całej swej pomysłowości, aby zapewnić przedsiębiorcom rozległe pole manewru” i chronić przed bezpośrednią
  • Odpowiedz