Wpis z mikrobloga

@Azarog: Staraj się łapać każdego napotkanego pokemona i od samego początku ucz się rzucać podkręcane balle. Nie marnuj cukierków ani dusta na bezsensowne powerupy i ewolucje. Wrzucaj się do każdego możliwego gymu. Raz dziennie dostajesz darmowego raid passa więc postaraj się go użyć - dołącz do jakiejś lokalnej grupy rajdowej i rajduj z innymi
@Azarog: Ale pytanie jest takie jaki cel chcesz osiągnąć najszybciej? Wbić 40lvl i rajdować np duo, czy może bawić się w pvp. W sumie jakbym miał teraz jeszcze raz zaczynać to za Boga nie podnosiłbym żadnego poka przed 30lvl. Lepiej jest walczyć pokami z rajdów (tutaj przyda się lokalna grupa i rajdowanie z nimi co by dostać już podbite do 20lvl poki, plus oczywiście legendy z rajdów, potem to się przyda).
@Gryllen: Generalnie gram for fun niemam pojecia o rajdach ani gymach. Gram razem z kolegą i w sumie to chodzimy razem lapac poksy. Myslalem o fake gps zeby sie wzmocnić, ale jednak chyba wole sam osiagnac bez oszustwa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Napewno wstrzymam sie z ulepszeniem do 30 lvl. Teraz zacząłem wkladac poksy do gyma zeby monety na plecak zbierac :D
@Azarog: Co do flyGPS to się nie wypowiadam. Każdy gra jak chce. Ja gram bez fly bo jakoś mi to nie pasuje do koncepcji gry w której trzeba chodzić więcej żeby więcej osiągnać :) Niemniej gram też dla zabawy. Większość 40lvl w moim mieście ma jakieś tam cele ustawione. Część zbiera lucky dexa, część jak ja zbiera shily living dexa. Część celuje w robienie duo/solo na rajdach o ile to możliwe.
@Azarog: Dex to skrót od pokedex. W dużym skrócie to lucky dex polega na wypełnieniu pokedexa wpisami lucky czyli tak naprawdę musisz uzyskać wszystkie pokemony za pomocą lucky trade z przyjacielem. Wtedy masz dodatkową grafikę w pokedex dla danego pokemona. Ja u siebie zbieram shiny living dex czyli kolekcję wszysktich pokemonów które teraz są w wersji shiny. Czyli nie usuwam ich tylko kolekcjonuje. Niemniej jest to syzyfowa praca bo co chwilę
@Gryllen: aaa rozumiem. To jeszcze jedno pytanko. Mianowicie chodzi o leczenie pokemonow po walkach. Trezba uzyc sporo potionow zeby wyleczyć, a nie powiem ze powoli zapasy sie kurcza i niedlugo nie bede mial nic. Jest jakis fsjny sposób albo rada co robic aby nie obudzić sie z przysłowiową reka w nocinku ?
@Azarog: Tutaj są dwa proste sposoby. Chodzić i krecić gymami bo wtedy lecą bardziej potiony i reviev'y albo/i odbierać gifty od znajomych. Teraz z giftów sypie sporo itemów. Głównie pokeballi. W sumie to można też robić tak że masz poki na raz. Typu bijesz gyma i jak padnie to nie leczysz a wypuszczasz. Też tak robiłem na początku. Teraz zawsze trzymam w plecaku 300 max revive i 300 max potionów na