Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Bardzo serdecznie życzę Konfederacji żeby tak się stało jak jest opisane na tym screenie, będzie to piękne podsumowanie ich działalności.
"Miałeś chamie złoty róg ... "
  • Odpowiedz
Były demokratyczne


@Volki: Nope. Media publiczne będące całkowicie posłuszne linii partyjnej, uprzywilejowanie dla starych bab czyli głównego elektoratu partii rządzącej, "zaginięcie" pakietów. Nie były demokratyczne.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime przecież taki sprzedawczyk Kowalski, były kandydat na prezydenta już od jakiegoś czasu jest podnóżkiem pisowcow. Nie wiem co się stało że sprawy przybrały taki obrót ale podejrzewam że to Kowalski może być wykreowany na lidera pseudo narodowców o których wspominasz. Chociaż patrząc na to z innej strony - skompromitował się niemiłosiernie liżąc jajka PiSowi w reżimowej tv więc who knows.
  • Odpowiedz
@Volki: Ja mam wrażenie, ze ty jesteś jakimś ukrytym pisowskim kretem. Gdziekolwiek jest dyskusja i to nawet w drobnych sprawach pojawiasz się ty i bronisz pisu jak dziewictwa. Nawet niecootrafisx podjąć normalnej rozmowy

Z ciebie taki konfederata jak z bakowiecza ideowy narodowiec
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Nawet tutaj dyskusja o przyszłości konfederacji, ludzie przedstawiają swoje wizje i różne alternatywy, kwestionują albo aprobują i wtedy przychodzi @Volki: cały na biało i rozgłasza PIS NIE ŁAMIE DEMOKRACJI, NIC NIE ZROBI KONFEDERACJI BO PIS JEST SPOKO A WY JESTEŚCIE CHORZY NA GŁOWĘ.

To nawet nic nie wnosi do dyskusji. Czyste bronienie pisu niezwiązane z tematem
  • Odpowiedz
  • 0
@ZaplutyKarzelReakcji Jak można łamać demokrację? xD Weź pisz po polsku, a nie rusycyzmami.

Lewica (czy ta z krzyżem czy z homotęczą w zębach) najwięcej krzyczy demokracja, ale jak trzeba ją obronić, to głosują zgodnie i bezprawnie przekazują dane obywateli z bazy PESEL Poczcie Polskiej, aby odbyły się niedemokratyczne wybory.

To ja o tym pisałem, dzbanie. Ja ten temat poruszyłem na Wykopie.
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś twierdzi, że wygrana Trzaskowskiego / PO by wiele zmieniła w tej kwestii to jest niezłym brainletem XD


@kimjajestem999: łatwiej wchłonąć partię niż z nią walczyć. A chyba nikt sobie nie wyobraża że konfa by weszła w struktury PO XD?
  • Odpowiedz