Wpis z mikrobloga

@varmiok: facet gdy spotka się na ons: ej ale jak to nie chcesz NASZEGO DZIECKA? Czemu usuwasz? To moje dziecko! Dlaczego nie chcesz poświęcić roku swojego życia tracąc część zdrowia na urodzenie g? Ono ma swoje prawa!
Facet gdy zostawia partnerkę samą z dzieckiem 2-letnim: jak to alimenty?
Facet gdy zostawia dziewczynę przed porodem: jak to niepełnosprawne?
  • Odpowiedz
Jestem zdania, że aborcja jest decyzją kobiety. A obopólną będzie kiedy będzie możliwe przeniesienie płodu do organizmu mężczyzny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: No dokładnie zrobiłaś to płać na bachora i wychowuj bez ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

facet gdy spotka się na ons: ej ale jak to nie chcesz NASZEGO DZIECKA? Czemu usuwasz? To moje dziecko! Dlaczego nie chcesz poświęcić roku swojego życia tracąc część zdrowia na urodzenie g? Ono ma swoje prawa!


@Olsea: Raczej jak spotyka się na ONS to potem kontakt się urywa więc facet hajsu nie
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: dlatego walczymy o prawo do aborcji. To też dla was jest ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A tak się składa, że faceci są często przeciwko aborcji, bo to nie oni mają ciążę, taki nakłania partnerkę żeby urodziła, że pomoże wychować, a po dwóch latach nadchodzi kryzys w związku i nagle mężczyzna znika. A rodzina takiego ananasa kryje.
Mam parę znajomych z liceum - dziewczyny które były w długim związku (>rok), wpadka, oczywiście aborcja nie, bo facet się nie zgadza i on pomoże.

Znam 2 takie przypadki w swoim otoczeniu i powiem wam ile to było warte:
Jeden wytrzymał 2 lata, albo trzy, a jeden podczas ciąży uciekł (zdrada). Drugi jeszcze był na tyle bezczelny, że oczekiwał że z nową dziewczyną będzie do niej przychodzić. Oczywiście dziewczyna się nie zgodziła na to, powiedziała że ma przychodzić sam, ale i tak przeprowadza nową. Oczywiście utrzymanie jest po stronie dziewczyny niestety... i teraz nie może znaleźć sobie nikogo, bo ma już dziecko, a
  • Odpowiedz
I wy chcecie zabronić nam prawa do aborcji? To się nie ruchajcie jak jesteście przeciwko aborcji.


@Olsea: Dlatego wynaleziono dla was antykoncepcje
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: gumki pękają, faceci czasem je ściągają, nie każda może brać tabletki hormonalne. To ma swoje przeciwwskazania wyobraź sobie. A także efekty uboczne.
Masz mi coś jeszcze "mądrego" do powiedzenia?
  • Odpowiedz
@varmiok: Dla nas wymyślono gumki, dla was pigułki
Gdyby w końcu wynaleźli pigułki dla facetów to byłby koniec z "wpadkami ,,
ale nigdy takich nie wynajdą bo odebrało by to decydowanie o zajściu w ciążę kobietą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
gumki pękają, faceci czasem je ściągają, nie każda może brać tabletki hormonalne. To ma swoje przeciwwskazania wyobraź sobie. A także efekty uboczne.

Masz mi coś jeszcze "mądrego" do powiedzenia?


@Olsea: Ale są inne sposoby antykoncepcji niż tylko gumki i tabletki
  • Odpowiedz
@Dykto: były już tabletki dla facetów, ale wykazywały takie same (chociaż według badań i mniejsze nawet) skutki uboczne niż dla kobiet, więc ich nie dopuszczono na rynek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@varmiok: na które też są przeciwwskazania, są droższe, także powodują skutki uboczne. Wyobraź sobie że są osoby które nie mogą. Poza tym zdecydowana większość opiera się na hormonach i różnych sposobach ich podawania.
Serio chłopie, zorientuj się trochę w tym temacie, bo mi aż wstyd jak tobie odpowiadam. Nie prezentujesz żadnej wiedzy w tym temacie. Coś gdzieś usłyszałeś, coś gdzieś przeczytałeś, ale nie wiesz dokładnie co i do czego się
  • Odpowiedz
@varmiok: widziałam!
I tak się składa że EWENTUALNA aborcja w razie WPADKI korzystając z MESKICH PREZERWATYW (które pękają) wychodzi taniej niż stałe kupowanie prezerwatyw dla kobiet.

Nie musisz mnie pouczać w tych tematach, bo tak się składa że dokładnie wiem. W dodatku widzę że mam więcej wiedzy na ten temat niż ty.
Ty masz tylko dużo do powiedzenia, niekoniecznie
  • Odpowiedz