Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam rozkmine
Idę na #staz #programowanie w Polsce, firma ogólnie "quality content" bo sektor grubo bankowy i to z zachodu.
Z tego co rekruterka mówiła (i z moją wiedzą, która przerosla oczekiwania managera i kieronika z rozmowy technicznej) na luzie zapowiada się długą współpraca.
Natomiast bardzo możliwe, że dostanę propozycje stażu -za 3 misiace- w #niemcy ale już (przynajmniej na tyle jest umowa przez nazwijmy to"pośrednika") na 3 miesiące, bez gwarancji przedłużenia (nie mają też takiego obowiązku, ale oczywiście będę nadal temat/rynek będąc na miejscu).
Polowałem na coś takie od prawie roku, wirus obsunął, a w pl rekrutację zatrzymawszy się na etapie CV/kosmicznego testu.
Jak myślicie, #!$%@? bd w CV wyglądać 2msc staz w pl + 3msc staż w de i lepiej by była ciągła współpraca w pl?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0eb9b0e270c575295b971f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
+ 3msc staż w de


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli jak twierdzisz:

Z tego co rekruterka mówiła (i z moją wiedzą, która przerosla oczekiwania managera i kieronika z rozmowy technicznej) na luzie zapowiada się długą współpraca.


Jak zrobisz out po 3 miesiacach, to raczej sygnał dla potencjalnych pracodawców że ten staż, jako "próbę" z jakiegoś powodu oblałeś i coś jest nie tak z pracownikiem. Napewno przy rekru bym zwrócił na to uwagę gdyby ktoś
OP (zapomniałem kodu...): @LazyInitializationException: @grubson234567:
Właśnie dlatego mam rozterkę.
Staż w DE jest przez organizację studencką od takich praktyk (zdobyć I doświadczenie i wpis do CV, rekomendację), dlatego mówię że nie ma gwarancji przedłużenia/zostania, umowa przez organizację jest na określony czas.
Oczywiście będąc na miejscu będę szukał czegoś od razu, wybadam pracodawce czy byłby chętny do ewentualnego przedłużenia.
Najwyżej ten staż z PL wywalę z CV :-|

Zaakceptował: marcel_pijak