Wpis z mikrobloga

nie mamy informacji do takich danych. Ich życie obciążone jest dodatkowym cierpieniem fizycznym i psychicznym niż życie przeciętnej osoby przez co mają mniejszą szansę na osiągnięcie szczęścia, cokolwiek to znaczy.


@MuItikonto_: aha, najpierw mówisz że nie wiemy czy są szczęsliwe czy nie, potem że nie wiadomo co to jest w ogóle szczęście, ale do decydowania o tym czy te dzieci powinny żyć czy nie to jesteś #!$%@? pierwsza xD

Weź
  • Odpowiedz
akiej my ku*wa żyjemy kulturze gdzie krzywdzenie drugiego człowieka w imię zaspokojenia swoich zwierzęcych potrzeb jest gloryfikowane?


@MuItikonto_: to jest właśnie ta słynna "cywilizacja życia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tajemniczygosc: a masz informację o tym czy są szczęśliwi? "Cokolwiek to znaczy" oznaczało raczej różnice w definicjach "szczęścia".

ale do decydowania o tym czy te dzieci powinny żyć czy nie to jesteś #!$%@? pierwsza xD

Weź nie chodź na wybory.


@tajemniczygosc: ooooo widzę już komuś dupa pękła i merytoryczne argumenty się skończyły, więc atakujemy osobę, a nie argumenty. Ładnie się nam Pan tu przedstawił.
  • Odpowiedz
Śmieszne, że ludzie którzy tutaj piszą o tym, że ta kobieta też może rodzić dzieci ( pewnie ona już wiedziała jakiś się urodzą),a gdy widzą patologiczną matkę w kolejnej ciąży to plują jadem, że jak tak można i w ten sposób okrada państwo. Dzieci to nie jest pomysł "bo ja chcę i to będzie z miłości", tylko trzeba mieć jeszcze poukładane w głowie i wiedzieć jak taki seks się skończy i jakie
  • Odpowiedz
ooooo widzę już komuś dupa pękła i merytoryczne argumenty się skończyły, więc atakujemy osobę, a nie argumenty. Ładnie się nam Pan tu przedstawił.


@MuItikonto_: jak na razie to ty nie odpowiedziałas na moje bo logicznie cię zaorałem
  • Odpowiedz
@sorek: W sumie to trochę śmieszne bo twoje myślenie jest w stylu „MOŻE będzie szczęśliwe.”, a jeśli nie, to co? To wtedy już jego problem? Czemu jeśli ktoś świadomie okaleczy swoje dziecko do końca życia, to będzie sądzony z art. 156 § 1 k.k i pojdzie siedziec, a ktoś kto świadomie płodzi okaleczone dziecko już nie?

po prostu mają poukładaną moralność


Świetna moralność, kiedy wolą żeby zdeformowane dziecko się urodziło
  • Odpowiedz
ak na razie to ty nie odpowiedziałas na moje bo logicznie cię zaorałem, skoro sama mówisz że są różne definicje szczęscia a potem stawiasz sie na pozycji w której mówisz kto może rozmnażać i kto czuje się szczęsliwy bo jak sama mówisz, te dzieci przecież przeżywają katusze psychiczne xD
  • Odpowiedz
@MuItikonto_: ak na razie to ty nie odpowiedziałas na moje bo logicznie cię zaorałem, skoro sama mówisz że są różne definicje szczęscia a potem stawiasz sie na pozycji w której mówisz kto może rozmnażać i kto czuje się szczęsliwy bo jak sama mówisz, te dzieci przecież przeżywają katusze psychiczne xD
  • Odpowiedz
W sumie to trochę śmieszne bo twoje myślenie jest w stylu „MOŻE będzie szczęśliwe.”, a jeśli nie, to co? To wtedy już jego problem?


@kezioezio: wiesz, cierpienie zawsze można skrócić to nie jest problem :) Kwestia jest taka, że sporo ludzi się na to nie decyduje w takiej sytuacji tylko cieszą się życiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yamnichek_pyesio:

- Wszyscy znamy kilka tysięcy osób, które są bezużyteczne dla całego świata, z którymi jest więcej problemów niż pożytku – po prostu umieśćmy ich tam i powiedzmy: „czy bylibyście na tyle uprzejmi abyście mogli usprawiedliwić swoją egzystencję”. Jeśli nie możesz usprawiedliwić swojej egzystencji, nie zmieniasz swoich upodobań, jeśli nie produkujesz tyle ile konsumujesz, konsumujesz więcej, wtenczas w wyraźny sposób nie możesz użyć szerokiej organizacji naszego społeczeństwa, aby utrzymywać cię
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
logicznie cię zaorałem


@tajemniczygosc: XDDD

Nawet nie odniosłeś się do mojego pytania, które do Ciebie skierowałam. Zapytam jeszcze raz: Dlaczego uczynienie kogoś kaleką jest złe, a "stworzenie" życia które z pewnością nią będzie już jest
  • Odpowiedz
Zapytam jeszcze raz: Dlaczego uczynienie kogoś kaleką jest złe, a "stworzenie" życia które z pewnością nią będzie już jest akceptowalne?


@MuItikonto_: bo uczynienie z kogoś kaleki wiąże się z zamachem na wolność tego człowieka, zaatakowaniem go. Stawianie się w roli autorytetu który mówi kto może rodzić a kto nie może jest wg ciebie ok bo wiesz lepiej?

Widziałem filmik i nie widziałem cierpienia tych dzieciaków. Jeden gra sobie na skrzypcach i tyle. Nie znają normalnego życia, bo nigdy go nie zaznały, są takie od
  • Odpowiedz