Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@sorek: ale pan #!$%@?, czy pisanie o tym, że jak masz ciężką genetyczną chorobę to możesz się zastanowić, czy warto dzieci skazywać na swoją niedolę, to eugenika? Zresztą, gdybyś przeczytał kolejne zdanie mojego komentarza, to może coś by tam zadzwoniło w główce
  • Odpowiedz
@Chino: wyglądają na szczęśliwych, przecież to się liczy tylko prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żyj i dać żyć innym ( ͡° ͜ʖ ͡°) oni mają takie same prawo do życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sorek: ja im tego nie odbieram, w odróżnieniu od niektórych tutaj. Jeżeli ktoś odnajduje szczęście w cierpieniu to co mi do tego, dzieci mi szkoda bo zostały na to niejako skazane. Choć może się mylę, może oni nie cierpią? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Chino: może są szczęśliwi z faktu posiadania daru życia a nie odrzucają go ale są hipokrytami bo nie zabijają się jak co poniektórzy tutaj.

Życie to piękny dar i życie mimo cierpienia ma jasną stronę o którą warto walczyć i o to generalnie chodzi w życiu, dlatego żyjemy, by coś tworzyć i wielbić dar stworzenia. Przykro mi, że tego nie czujesz, ale nawet ludzie w najgorszej sytuacji potrafią się z
  • Odpowiedz
z********** jej lepę w ten głupi ryj za to, że świadomie powołała do życia niepełnosprawne istotny. Takie zachowania powinny być szykanowane i wytakane palcami. W jakiej my ku*wa żyjemy kulturze gdzie krzywdzenie drugiego człowieka w imię zaspokojenia swoich zwierzęcych potrzeb jest gloryfikowane?


@MuItikonto_: co jeśli te dzieci są szczęsliwe ale nie mieści się to w twojej głowie? Za dużo wykopu a za mało własnego rozumku?
  • Odpowiedz
@MuItikonto_: A może trochę odwrotnie - mimo swoich ułomności to społeczeństwo powinno się nauczyć kochać/szanować takie osoby? Każdy ma jakieś wady ale to nie oznacza że należy wszystkich eksterminować. Tyle się mówi o tolerancji, a może właśnie takie osoby najbardziej na nią zasługują.
  • Odpowiedz
@Chino akurat ma chlopcow to beda walic konia cale zycie ale #!$%@? od tego to troche mi to przypomina cos co ostatnio czytalem. Ze homosapiens przegrywy I nieudacznicy brali za partnerke neanderlczykow.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
o to niepełnosprawni już gorsi? xD Widzę u wszystkich się tutaj mega eugenika odzywa, jak miło! xD


@sorek: nigdzie nie napisałam, że niepełnosprawni są gorsi. Widzę już wjeżdża "bicie chochoła" i ad hitlerum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu uważam, że skazywanie kogoś na pewną chorobę genetyczną jest po prostu złe.

co jeśli te dzieci są szczęsliwe ale nie mieści się to w twojej głowie? Za dużo wykopu
  • Odpowiedz