Wpis z mikrobloga

Miruny, bierę #slub. Budżet weselny mikro. Sukienka 400, buty jakieś płaskie baleriny/trampki białe, bez kosmetyczki i fryzjera, bo do wianka rozpuszczone lub warkocz fajnie wyglądają.
#wesele nieduże, na 60 osób. 30 osób z najbliżej rodziny po obu stronach, 30 przyjaciół i znajomych. Uznawalismy za kryterium, że jeśli nie widzieliśmy kogoś/nie rozmawialiśmy przez wincyj, niż 2 lata, to nie zapraszamy. W to wliczaja się moi rodzice chrzestni, którzy mają #!$%@? totalnie i jest 0 kontaktu od 16 lat :) i teraz moja mamełe wielce niezadowolona, bo ich nie zapraszam. Niestety, za wesele płacimy sami, providenta nie braliśmy i chcemy po naszemu.

Poza aferą o brak ślubu kościelnego, sukienki za kilka tysięcy, brak makijażu, z którym się bym źle czuła, brak butów na obcasie itd, to ta mnie irytuje najbardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 92
@sanczo_spido plus jest taki, że rodziny się przez 10 lat poznać zdążyły, więc stoliki są mocno mieszane :) cześć rodziny moja, część lepszej połowy i wiadomo, że biesiada będzie przednia.

Z życzeń standardowych rezygnujemy, bo koronawirus i nie wszyscy będą chcieli się z nami obsciskiwac i tak :)

W ogóle, mało atrakcji, bo wirus, przez którego 20 osób nam odmówiło, w tym też tych z BARDZO bliskiej rodziny.
Dużo prawdy w tym, że nie wiesz, ile masz #!$%@? w rodzinie, dopóki nie zaprosisz ludzi na wesele.


@Krzywa_noga: ja akurat nie cierpię tego #!$%@? i teatrzyku od dzieciństwa xd
Pamiętam jak powiedziałem w wieku 16 lat przy stole na imieninach babci że jestem ateistą i się wszyscy oburzyli a kilka lat później przy podobnej okazji zostałem przy wszystkich przy stole zapytany czy będę chrzestnym i oczywiście również odmówiłem co wywołało
@ShineLow ja również tego nie lubię, acz jestem najmłodsza z rodzeństwa i dużo mi wolno ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie lubię kościoła, mam ku temu powód, bo poniekąd mój ojciec dzięki kościołowi stał się alkoholikiem. Długa historia...

Niestety nie odmówiłam bycia chrzestną parę lat temu i teraz jestem skazana na kupienie quada, czy co się tam teraz kupuje :P