Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
Tak dziś śpię. Dziesiąta noc z rzędu w #hamak 200km przemierzyone na #rower nocując na dziko. Druga noc z rzędu na plaży. Wieje. Miota hamakiem jak szalone. Ale nic nie szkodzi. Otul otula. Szum fal szumi. W głowie myśli przeróżne. Nic więcej nie trzeba. Zapomnieć o świecie. #hamakboners #lesovik #tarp #outdoor #podrozujzwykopem #chwalesie
ProblemTrzechCial - Tak dziś śpię. Dziesiąta noc z rzędu w #hamak 200km przemierzyone...

źródło: comment_1594764652TWz2DQkMUgWtYoWCGRhhun.jpg

Pobierz
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Afrati: niestety w moim przypadku nie będę miał nic do polecenia - mam kaprys korzystania z rowera składanego (wygoda w podróży pociągiem). Zapakowany tak pojazd jest mało komfortowy (max 70km dziennie). Przez ostatnie dni widziałem bardzo bardzo dużo rowerzystów zapakowanych po same krawędzie. Każda konfiguracja była zupełnie inna. Pakowanie rowera wydaje się bardzo subiektywną czynnością.
ProblemTrzechCial - @Afrati: niestety w moim przypadku nie będę miał nic do polecenia...

źródło: comment_15947948746luWiBMl3uTBa8eiAFX4oo.jpg

Pobierz
@Problem_Trzech_Cial: Dokładnie tak. W outdoorze siedzę już od ładnych paru lat, ale zazwyczaj na 2 nocki pakuję się w ok 40L plecak. Chciałem uniknąć sakw, bo jeżdżę na crossie i czasami przytrafia się mocno ciężki teren.
Przestrasza mnie to, że torba podsiodłowa + torba w ramę + torba na kierownicę to zazwyczaj max 25L... widzę, że u Ciebie bagażu całkiem sporo, będę musiał też kreatywnie pokombinować ;)
Afrati - @ProblemTrzechCial: Dokładnie tak. W outdoorze siedzę już od ładnych paru la...

źródło: comment_1594797782SnqTtAtwa7glTiUANO7jxU.jpg

Pobierz