Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
Tak dziś śpię. Dziesiąta noc z rzędu w #hamak 200km przemierzyone na #rower nocując na dziko. Druga noc z rzędu na plaży. Wieje. Miota hamakiem jak szalone. Ale nic nie szkodzi. Otul otula. Szum fal szumi. W głowie myśli przeróżne. Nic więcej nie trzeba. Zapomnieć o świecie. #hamakboners #lesovik #tarp #outdoor #podrozujzwykopem #chwalesie
ProblemTrzechCial - Tak dziś śpię. Dziesiąta noc z rzędu w #hamak 200km przemierzyone...

źródło: comment_1594764652TWz2DQkMUgWtYoWCGRhhun.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Problem_Trzech_Cial: raz spałem w hamaku nad samym jeziorem i mega zawiewało w nocy po plecach. Nad morzem ten efekt nie jest przypadkiem spotęgowany dziesięciokrotnie? Mega foteczki, sam wróciłem z tygodnia na rowerze, tym razem namiot xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Afrati: Uwielbiam to zdjęcie! Twoje prawda? Długo było dla mnie obrazkiem referencyjnym pt. "Też tak chcę". I częściowo mam :)
Widziałem rowerzystów z takimi długimi walcowatyni dość pakowynymi torbami na kierownicę. Może to byłoby rozwiązanie? Rower ogólnie nie jest przyjaznym środowiskiem do pakowania rzeczy. Osobiście mam teraz 40L na plecach, na bagażniku 40L+20L I jeszcze z 20L w małych torbach. Łącznie z ponad 100L klamotów. Ale komfort żaden. Ale tak
ProblemTrzechCial - @Afrati: Uwielbiam to zdjęcie! Twoje prawda? Długo było dla mnie ...

źródło: comment_1594807982whpek5w1rrG59J1tORvnhV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Problem_Trzech_Cial: To zdjęcie to akurat robione przez kolegę, ale zestaw hamakowy po prawo jest mój, to wspomnienie z zeszłorocznego tripu po wyspie Hiuumaa w Estonii. Fajnie, że ktoś poczuł się zainspirowany, bo i wypad był rewelacyjny!

Imponujący zestaw, ale będę musiał poszukać czegoś o zdecydowanie mniejszym litrażu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whatdafak: osobiście miesiąc temu znalazłem na allegro. Ale to chyba resztki magazynowe bo ewidentnie była wcześniej używana. Alternatyw nie znam bo bo to pierwszy taki mój sprzęt. Ale ktoś tu polecał Wydrę 13 i ich Wydrełki.
  • Odpowiedz