Wpis z mikrobloga

Uwaga! Chwalę się! Jutro ruszam do krainy 100 jezior polować na zębatego! Nie mogę się doczekać :D Stęskniłem się tej bliskości wody przy łowieniu z kajaka, no i oczywiście grubych mamusiek!

#wedkarstwo

Ps; w komentarzu castbaitowy dodatek!
Ps; choć lipiec jako najgorszy miesiąc pewnie g**** przyniesie :(
smutny_przerebel - Uwaga! Chwalę się! Jutro ruszam do krainy 100 jezior polować na zę...

źródło: comment_1594751515Z2Hr1bHuZQLDDfYaO0rayM.jpg

Pobierz
  • 19
@smutny_przerebel są większe w sprzedaży.
Aktualnie zależy mi na maluchach i mamuskach. Ja zaobserwowałem przy dużych przynętach +20cm że jest dużo więcej dni bez jakikolwiek brań. A na tą 10 trafi się i mamuśka i pistole i np. bólem 63cm ostatnio
@smutny_przerebel najlepsi spinnigisci twierdzą że lipiec i siepien to najlepsze miesiące na szczupaka bo musi najawiecej jeść. Połamania i fajne wobki z aliedpress, zmień kotwiczki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@smutny_przerebel Chodzi mi bardziej o to że mamuśka weźmie na wszystko jak jej się spodoba, łowiło się na jaskółki 3cm pow 80cm mamuśki, pewien zawodnik walił puchary na te jaskółki. A na +20cm intensywność jest mniejsza, pistolet puknie i odpłynie. Zależy kto na co się nastawia
@smutny_przerebel Ja łowię na PZW gdzie średnio dziennie przewija się po 50 spinningistów, woda trudna i ryba widziała już chyba wszystko. Tu nie zależy czy duża guma czy mała, czy pogoda taka czy taka, tu ryba musi mieć dzień i tyle.
@ShuShon: ja też łowię tylko na PZW, choć moje łowisko to mam wrażenie zwykła perełka. Nie ma praktycznie wypadu, bez szczupaka/szczupaczka, choć o tę większą rybę standardowo ciężko. W maju szczupłe brały jak szalone, ale już w połowie czerwca woda w tym płytkim zbiorniku miała 28,5C, a brań praktycznie nie było. Choć mimo tego, dwie metrówki siadły. :)