Wpis z mikrobloga

A KIEDY OPADNIE KURZ...

PiS po wyborach:
-NBP ogłasza kryzys i inflacje
-odwołano posiedzenie Komisji Zdrowia ws Funduszu Medycznego
-nie będzie Koalicji Polskich Spraw
-nie będzie dodatków emerytalnych
-Konfederacja to zdrajcy Polski

Szybko poszło. Jeszcze 2 nowe podatki i wszystko wróci do normy.

W polityce zagranicznej:
- Ambasada USA strofuje Macierewicza za wpis w Social media
- Ambasada Izraela - w Jedwabnem robi z Polaków morderców (choć sama nie zgadza się na ekshumację)

Nie ma co obrażać się na wyniki wyborów - taka jest demokracja, jak zaproponowałem monarchię i państwo minimum z demarchią to usłyszałem, że to utopia.
A system w którym ciagle rosną podatki i w którym Polska jest poniżana przez grupę państw bez reakcji rządu to akceptowalny REALIZM? Aha...

Według znanego dowcipu bowiem Polacy dzielą się na nauczycieli ("Ja pana nauczę"), ekshibicjonistów ("Ja panu pokaże!") oraz nieznanych ("Pan nie wie, kto ja jestem!"). Stefan Kisielewski

Nie moje, źródło tutaj: Obywatel D.C.@FB
#obywateldc #bekazpisu #polityka
piaskun87 - A KIEDY OPADNIE KURZ...

PiS po wyborach:
-NBP ogłasza kryzys i inflac...

źródło: comment_15947284329Zpb8MckLvkS6LeOo51oho.jpg

Pobierz
  • 10
@XDwGlowie: cóż Polsat tonuje emocje, co nie zmienia fakty że szykuje się kolejna zajefajna grupa uprzywilejowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten rodzaj emerytury byłby przywilejem dla tych, którzy ciężko pracowali (przeważnie fizycznie), a aktywni zawodowo byli już we wczesnej młodości.

Szacuje się, że ewentualne emerytury stażowe nie będą dotyczyły dużej liczby Polaków i nie obciążą finansów publicznych wielkimi kwotami. Jednak już teraz ZUS ma coroczny deficyt w