Wpis z mikrobloga

Siedze sobie w #pracbaza przyjmuje kolejnych petentów- większość ludzie młodzi, ale i straśi też sie trafią. Dzień jak co dzień robota jak na taśmie, dzień dobry w czym moge pomóc... prosze tam podejść, koniec rozmowy następna osoba. Rutyna jednym słowem, ale wybiła mnie z niej jedna dziewczyna :). Ubieram się do pracy na swój sposób traf chciał, że tym razem miałem koszulke Pat i Mata z sąsiadów-trzydziesto paroletni Redneck z postaciami z bajek w robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawy ze mnie przypadek. Tu dochodzimy do meritum na multum osób, które się przewineły koło mnie tylko jedna osoba zaskoczyla mnie mówiąć po " dzień dobry...wooow świetna koszulka". Zgłupiałem po jej stwierdzeniu przebudzony niczym z matriksa odpowiedzialem tylko- dziękuje :). To był moment, gdzie zadałem sobie pytanie czy będąc na jej miejscu, też skomentował bym jej outfit czy zachował to dla siebie, bądź nie zauważył i robił swoje czyli załatwiał sprawę po którą przyszłem. Dochodze do wniosku, że dziś brakuje nam tej "luźnej otwartości" na innych takim własnie zachowaniem niby nic nie znaczące a potrafi człowiekowi się mordka uśmiechnąc, że ktoś zauważył w nas pozytywnego wariata :).
#coolstory #przemysleniazdupy #boomer #patmat
Pobierz s.....o - Siedze sobie w #pracbaza przyjmuje kolejnych petentów- większość ludzie mło...
źródło: comment_1594713031nN94PXEsszZrY5wbUZNaAi.jpg
  • 3