Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś z was śmierdzące gazy po piwsku ? Nosz cholera kolejny raz mam mega gazy , w niedzielę wypiłem 3 perły i waliłem gazy całą noc i do tej pory mi nie przeszło. Zauważyłem że to kolejny raz po piciu więcej niż jednego piwa, nie idzie już wytrzymać. Do tego są mega śmierdzące , jak wstrzymam to brzuch boli. Do tego mega jeżdżenievw żołądku

#piwo #zdrowie
  • 15
@plytadvd ale dlaczego akurat po piwsku ? Owszem nam też nieraz problemy ze wzdęciami np po gazowanym, ale z gazami takie chore akcję to głównie po piwsku
@Daro_ mordo nie jestem lekarzem, kumpel walił ostro alko i walił takie bąki że okoliczne psy zdychały i się okazało że zapalenie trzustki, amoże twoje tak jebią bo jesteś martwy w środku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Daro_: to mogą być problemy z żołądkiem. Znajomy miał tak przy zapaleniu żołądka (właśnie piwo mocno potęgowało objawy), warto się przejść do lekarza, bo typ o długo ignorował i było tylko coraz gorzej.
@Daro_ Może laktoza z chipsów? Zobacz skład. Slepy strzał jeszcze - ekstrakt z kukurydzy co yebią do taniego piwka, weź raz zaryzykuj i kup sobie w żabie Miłosław jakieś zamiast perełki, może będzie różnica?
@Daro_ Masa, ale nie wiem czy taniej ( ͡° ʖ̯ ͡°), ogólnie wszystkie te krafciki. Albo spróbuj niemieckie piwka jakieś, oni tam maja te swoje Reinheitsgebot i chyba nie walą tego szitu co koncerny w polsce.
@Grethold: mam identycznie, też tylko po piwsku. To nie żadne zapalenie trzustki czy żołądka, dzień przerwy i sytuacja wraca do normy, najwidoczniej to efekt trawienia piwa (i treści pokarmowej nim oblanej) w jelitach.