Wpis z mikrobloga

Czy wy rozumiecie debile, że przez takie dzielenie przegraliśmy wybory?


@asdfzxcvqwerty: przegraliśmy wybory (praktycznie nie do wygrania) przez wiele rzeczy, wątpię, że przez śmieszki w Internecie.

Jestem z Podkarpacia, głosowałem na trzaskowskiego, jak cała moja rodzina.


Czyli jesteś swój ( ͡° ͜ʖ ͡°). Antypisowcy całego kraju, łączmy się. Ja też mieszkam w województwie do #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asdfzxcvqwerty: @Mrjohnsmith: @Strzelec_Kurpiowski:
Tak, dokładnie tak było. Nie przez ogromną machinę propagandową, nie przez potężne rozdawnictwo, nie przez milion innych rzeczy które robi PiS.
Opozycja przegrała bo ludzi #!$%@? wschód i mieszkająca tam w dużej mierze zmanipulowana biedota, która drugą stronę przy każdej okazji wyzywa od najgorszych przy każdej okazji.
Tak było.
Tak, dokładnie tak było. Nie przez ogromną machinę propagandową, nie przez potężne rozdawnictwo, nie przez milion innych rzeczy które robi PiS.

Opozycja przegrała bo ludzi #!$%@? wschód i mieszkająca tam w dużej mierze zmanipulowana biedota, która drugą stronę przy każdej okazji wyzywa od najgorszych przy każdej okazji.

Tak było.


@Saint_Sinner: Trzaskowski obiecał jeszcze większe rozdawnictwo, a niezależne od rządu media, które mają większe zasięgi, go popierały. Więc chyba to nie o
@RafB: dlaczego napisałeś nazwisko gościa o którym właśnie czytałem ciekawostkę na fb w momencie, gry dostałem powiadomienie o twoim komentarzu? :o