Wpis z mikrobloga

@zbyszko17: W marcu akcje większości firm spadły o 50% i szybko sie nie pozbierają także o tym też możesz pomyśleć, jak masz dużo sosu to sobie zdywersyfikuj portfel na akcje, złoto, srebro oraz oraz obce waluty
Złoto i srebro trzyma kapitał, na akcjach prawdopodobnie jeszcze zarobisz
@zbyszko17: Ja trzymam w juro i usd bo najmocniejsze waluty, plus akcje żeby cos zarobić chociaz nie jestem pewien jak to teraz wyglada na gieldzie (ja po krachu ropy kupilem akcje paru firm big oil czekam az saudowie cos odpierdziela zeby przebitka byla 2x a nie 1.5x jak teraz i sprzedaje)
@naut: IMO do wyborów dolar będzie trochę spadał trochę rósł, zależnie kto wygra to się może przyczynić na jego kurs. Sam trzymałbym trochę kasy w RMB, w końcu jest to 1/2 gospodarka świata a ich pieniądz nie ma takich dużych spadków jeśli chodzi i gdzieś od 2015 trzyma tą wartość ale to moje trochę kontrowersyjne zdanie.
@DonCebulione: obejrzyj sobie wczorajszy wywiad z trader21. Mówił, ze rynki amerykańskie będą grały na wzrost dolara bo wielkie banki mają rezerwy w USD wiec to im się opłaca. Mówił tez, ze jest możliwy drugi lockdown i wtedy dolar tez urośnie