Wpis z mikrobloga

Pytanko.
Samochód w okolicach 50 tysięcy. Możliwie jak najmłodszy - żeby mieć też frajde z jazdy. Ktoś coś?
Nie jestem wielkim fanem suvów.

Obecnie mam passata B7 i przez to nudne, skrajnie poprawne auto - zbrzydła mi jazda.
Rozważałem polować na jakieś GT86/BRZ trochę powyżej 50tyś ale nie jestem przekonany.

#samochody #zakupy
  • 2
@minibojka: Co do GT86 mi sięz wyglądu nie bardzo podoba i 7.6 do setki to nic nadzwyczajnego na "sportowe" auto. A rozważałeś e90? do 40k kupisz z silnikiem 3.0 w m pakiecie i z całkiem spoko wyposażeniem. w tej cenie szukałbym coś po 2008r.
Jeżeli chcesz modyfikować auto to spoko opcją byłaby 325d jezdziłem takim przez jakiś czas 300km i 600nm.
Nie wiem jakie masz preferencje co do aut.
@minibojka: Fiesta ST, Focus ST, Megane RS, BMW 225i, Golf 7 GTI/GTD, Nissan 370Z? Pytanie czego szukasz, jak to będziesz użytkował itp, frajda z jazdy to hothatche, lekkie i mocne - Fiesta ST mistrz prowadzenia i można naprawdę nią ostro jeździć, podobnie Megane RS i Focus ST, BMW 2 jak lubisz, żeby laski miały ślimaka i dobrze pojeździć, 370Z to już zabawa na całego, G7 gti/gtd moc, prowadzenie, ale też idealny